Rajd rowerowy. Otwarcie olsztyńskie…

Zapraszamy na otwarcie olsztyński…

Rowerowe podchody "ORIENTUJ SIĘ! W …

Zapraszamy na IV edycję rowerowej …

Pierwszy raz na rowerze elektryczny…

Rowery elektryczne wciąż są selekt…

Ostróda: „Muzyczne Podwieczorki na …

Nawiązując do tradycji niegdysiejs…

Pierwsze podanie nowatorskiego leku…

Najnowocześniejsze leczenie rdzen…

«
»

ZŁOTE MEDALE DLA BRAZYLIJEK – zdjęcia – wideo

Zakończył się turniej kobiecy w Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015. Na najwyższym stopniu podium stanęły reprezentantki Brazylii, Larissa/Talita. W finale siatkarki z Ameryki Południowej pokonały holenderski duet Meppelnik/Van Iersel 2:0.

 

Brazylijki przystąpiły do starcia bardzo skoncentrowane i kolejnymi skutecznymi uderzeniami budowały coraz wyższe prowadzenie. Holenderki nie potrafiły nawiązać walki, choć bardzo się starały. Widowisko godne finału rozpoczęło się w kolejnej odsłonie, kiedy to do walki zerwał się duet europejski. Skuteczne zagrywki ekipy oranje utrudniły grę Brazylijkom, którym nie grało się już łatwo. Emocji nie brakowało, ale w końcówce doświadczenie boiskowe Larissy i Tality wzięło górę. Co ważne, ta druga grała z urazem pleców, ale zdołała dograć pojedynek do końca, a następnie stanęła na najwyższym stopniu podium.

Jesteśmy bardzo zadowolone, że udało nam się zwyciężyć w tym turnieju, ponieważ nie był łatwy. Starałyśmy się dać z siebie wszystko i się udało. Uwielbiamy grać w Polsce przy miejscowej publiczności, która dopinguje we wspaniały sposób. Dla takich fanów warto wygrywać mecze – powiedziała po dekoracji szczęśliwa Larissa.

Meppelink/Van Iersel NED [7] – Larissa/Talita BRA [1] 0:2

źródło: własne  \  grandslam.pzps.pl