Warszawskie ZOO z biletami w komórc…

Lista usług dostępnych w aplikacji …

8. Bieg Fabrykanta ponad 1100 zawod…

Od ośmiu lat w ostatnią sobotę sier…

Pamela Stone prezentuje nowy singie…

Pamela Stone prezentuje nowy, tym r…

Olsztyńska odsłona CITY TRAIL onTou…

W środę, 18 lipca nad Jeziorem Dług…

XXVIII Muzyczne Dialogi nad Bugiem

Zapraszamy do zapoznania się z PROG…

«
»

Zbliża się charytatywny maraton Zumby w CH Plaza Rzeszów. Tańcz i pomagaj innym

Już prawie 100 osób zgłosiło się do charytatywnego maratonu Zumby z CH Plaza Rzeszów i CityFit. Maraton odbędzie się w najbliższą sobotę 23 maja 2015 r. Dochód z akcji przeznaczony zostanie na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Strzyżowie oraz DPS w Słocinie. Nocny maraton rozpocznie się o godzinie 21:00 i potrwa do północy.

Tańcz zumbę i pomagaj potrzebującym
Nocny charytatywny maraton Zumby zaplanowany został w atrium CH Plaza Rzeszów. Jednak jak zapowiadają organizatorzy, jeśli pozwoli na to pogoda, impreza odbędzie się na świeżym powietrzu, na dachu rzeszowskiej Plazy. Maraton rozpocznie się w sobotę 23 maja 2015 o godzinie 21:00 i potrwa trzy godziny.

Maraton Zumby to impreza, która ma na celu oprócz dobrej zabawy pomoc potrzebującym. Udział w akcji kosztuje jedynie 20 zł. Cały dochód z maratonu przeznaczony zostanie na dwie placówki opiekuńcze: Domu Dziecka w Strzyżowie oraz Domu Pomocy Społecznej im. Józefy Jaklińskiej w Słocinie. Organizatorzy zachęcają także uczestników akcji do przyniesienia słodyczy i kosmetyków, które na pewno przydadzą się i ucieszą podopiecznych domu dziecka.

Imprezę poprowadzą doświadczeni instruktorzy z całej Polski. Wśród nich m.in. Katarzyna Inglot, Weronika Antoniewicz, Viktoria Kaurova, Karolina Kamińska, Sylwia Kopacz, Katarzyna Dudek, Izabela Basiak oraz Maciej Jopek. Trenerzy zaproponują uczestnikom maratonu układu taneczne łączące elementy hip-hopu, samby, salsy, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Będzie to także przyjemny i energiczny trening siłowy.

Bilety na charytatywny maraton Zumby w CH Plaza Rzeszów można kupić już dziś na stronie www.cityfit.pl. Każdy, kto zdecyduje się przystąpić do akcji, oprócz możliwości ćwiczenia i pomocy potrzebującym otrzyma także 24 godzinny wstęp do klubu CityFit w Rzeszowie. Skorzystać z niego będzie można od godziny 17:00 w sobotę (23 maja) do 17:00 w niedzielę. Dodatkowo uczestnicy charytatywnego maratonu Zumby w CH Plaza Rzeszów będą mogli korzystać z szatni oraz w klubie CityFit i z łazienek.

Nocny charytatywny maraton Zumby rozpocznie się w sobotę 23 maja 2015 r. o godzinie 21:00. Bilety – cegiełki – w cenie 20 zł można kupić na stronie www.cityfit.pl.

Katarzyna Szewerniak

Tagi