Mama wie lepiej: Spacer w markecie …

Niektóre mamy, chcąc odreagować tyg…

Let it snow, let it glow - najpiękn…

Za oknem coraz mroźniej, więc to na…

Nabór do Terytorialnej Służby Wojsk…

Wojska Obrony Terytorialnej jako pi…

Poznań, Bydgoszcz i Szczecin zakońc…

Blisko 3500 zawodników, w tym 2500 …

Mikołajkowy Bieg Na 6 Łap w Puławac…

Mikołajki to wyjątkowy czas, każdy …

«
»

XVII Turniej Koszykówki chłopców im. Aleksandra Grzegorzewskiego

Zapraszamy na XVII Turniej Koszykówki chłopców im. Aleksandra Grzegorzewskiego rocznika kadet młodszy 2003 oraz junior 2000 i mł. pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

 

TERMIN: 29 września – 01 października 2017r.

MIEJSCE: Olsztyn sala OSiR ul. Głowackiego 27 oraz sala SP 10 ul.Lengowskiego

ORGANIZATORZY: Urząd Miasta Olsztyn, Osir Olsztyn ,UKS Trójeczka Olsztyn ,W-mzkosz

 

UCZESTNICY TURNIEJU:
1.BASKET JUNIOR OLSZTYN
2.MUKS PIASECZNO
3.AS MRĄGOWO
4.TRÓJECZKA OLSZTYN
5.UKS BIAŁOŁĘKA

 

TERMINARZ XVII MEMORIAŁU IM.A.GRZEGORZEWSKIEGO W KOSZYKÓWCE
KADET MŁ.

29.09-01.10.2017r. OLSZTYN SALA OSIR SP 10 UL. LENGOWSKIEGO

PIĄTEK:
1. AS MRĄGOWO -TRÓJECZKA GODZ 15:30
2. BASKET JUNIOR -UKS BIAŁOŁĘKA GODZ 16.45
3. MUKS PIASECZNO – TROJECZKA GODZ.18.00

SOBOTA:
4. AS MRAGOWO – BASKET JUNIOR GODZ 09.00
5. UKS BIAŁOŁĘKA – MUKS PIASECZNO GODZ 10:15
6. TRÓJECZKA OLSZTYN – UKS BIAŁOŁĘKA GODZ.15.00
7. MUKS PIASECZNO-AS MRĄGOWO GODZ.16.15

NIEDZIELA:
8. BASKET JUNIOR – MUKS PIASECZNO GODZ 09.45
9. UKS BIAŁOŁĘKA –AS MRĄGOWO GODZ.11.00
10. BASKET JUNIOR – TROJECZKA GODZ.12.15

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU I WRĘCZENIE NAGRÓD GODZ.14.15
SALA OSIR UL.GŁOWACKIEGO 27

 

TERMINARZ XVII MEMORIAŁU IM.A.GRZEGORZEWSKIEGO W KOSZYKÓWCE
JUNIORÓW

29.09-01.10.2017r. OLSZTYN SALA OSIR UL. GŁOWACKIEGO 27

UCZESTNICY TURNIEJU:
1.SKS SIEDLCE
2.OLIMPIJCZYK ŁOMŻA
3.AS MRĄGOWO
4.TRÓJECZKA OLSZTYN
5.GIM 92 WARSZAWA
6.BASKET KWIDZYN

PIĄTEK:
1.AS MRĄGOWO – OLIMPIJCZYK ŁOMŻA GODZ 15:45
2.SKS SIEDLCE – TROJECZKA OLSZTYN GODZ 17.00
3.BASKET KWIDZYN- GIM 92 W-WA GODZ.18.15

SOBOTA:
4. TRÓJECZKA OLSZTYN-GIM 92 WARSZAWA GODZ 08.30
5.OLIMPIJCZYK ŁOMŻA – BASKET KWIDZYN GODZ 09:45
6. SKS SIEDLCE-AS MRĄGOWO GODZ.11.00
7. GIM 92 W-WA –OLIMPIJCZYK ŁOMŻA GODZ.12.15
8. AS MRĄGOWO -TRÓJECZKA OLSZTYN GODZ.13.30
9. BASKET KWIDZYN-SKS SIEDLCE- GODZ.15.00
10.GIM 92 W-WA – AS MRĄGOWO GODZ.16.15
11.TRÓJECZKA –BASKET KWIDZYN GODZ.17.30
12.SKS SIEDLCE-OLIMPIJCZYK ŁOMŻA GODZ.18.45

NIEDZIELA:
13. GIM 92 W-WA –SKS SIEDLCE GODZ.09.45
14. AS MRĄGOWO – BASKET KWIDZYN GODZ.11.15
15. TRÓJECZKA OLSZTYN- OLIMPIJCZYK ŁOMZA GODZ.12.45

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU I WRĘCZENIE NAGRÓD GODZ.14.15
SALA OSIR GŁOWACKIEGO 27

 

 

źródło: ukstrojeczka.olsztyn.pl

Tagi