Stawigudiada 2019

Zapraszamy na XVI Festyn Gminny St…

Zakończenie sezonu 2018/2019 w klub…

W dniu dzisiejszym (13.06.2019) w …

Z Szyman polecimy do Kolonii

RYANAIR - linia lotnicza numer jed…

9. Bieg Fabrykanta – ponad 1100 zaw…

Po raz dziewiąty biegacze z Polski…

Twierdza Muzyczna! Pierwszy koncert…

W najbliższy piątek, 14 czerwca 20…

«
»

XIX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie

Wielkimi krokami zbliża się największe medialne wydarzenie z gatunku muzyki tanecznej. Już po raz XIX do Ostródy zawitają najbardziej znane i popularne zespoły Dance i Disco Polo.

 

Wielkimi krokami zbliża się największe medialne wydarzenie z gatunku muzyki tanecznej. Już po raz XIX do Ostródy zawitają najbardziej znane i popularne zespoły Dance i Disco Polo. Tak jak i w zeszłym roku Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej odbędzie się w ciągu dwóch dni, czyli 25 i 26 lipca.

 

Pierwszy dzień Festiwalu to impreza pod znakiem muzyki Dance. Na scenie pojawią się takie Gwiazdy jak Bad Boys Blue oraz Jacek Stachursky. Artyści zaprezentują specjalnie przygotowane na tę okazję recitale z okazji jubileuszów ich działalności artystycznej- 30 lat Bad Boys Blue oraz 20 lat Jacka Stachursky’ego. Oprócz tego zobaczymy zderzenie dwóch epok polskiego disco- Young Stage oraz Legendy Disco Polo. Young Stage to sekcja, podczas której poznamy najbardziej popularnych młodych artystów, którzy szturmem podbili serca fanów tego gatunku. Z drugiej strony czekają na Was Legendy Disco Polo, czyli protoplaści nurtu- sławni w latach 90’ artyści, bez których nie byłoby tej wspaniałej muzyki.

 

Drugiego dnia tradycyjnie będziemy promować młode talenty podczas sekcji Debiuty a jury wybierze najlepszego artystę przyznając mu statuetkę Debiut Roku. Oprócz tego największe Gwiazdy Disco Polo zaprezentują swoje najnowsze przeboje podczas Koncertu Premier a także pojawią się podczas Koncertu Gwiazd.

 

Gwiazda główna drugiego dnia Festiwalu to legenda rosyjskiej muzyki tanecznej, autor przeboju „Biełyje  Rozy”- Yurij Szatunov. Będzie to wyjątkowy koncert, gdyż rosyjski artysta na polskiej scenie pojawi się po raz pierwszy. Liczymy na liczne przybycie jego wiernych fanów!

 

Przygotowaliśmy dla Was również niespodziankę w postaci drugiej sceny, na której pojawią się artyści Disco Polo, których nie ma lub pojawiają się rzadko w medialnym mainstreamie a tworzą ciekawą i nieprzeciętną muzykę.

 

W tym roku odświeżamy również strefę VIP. Czeka na Was zupełnie nowy nowoczesny design strefy a także dużo więcej możliwości bliższego kontaktu z Waszymi ulubionymi artystami!

 

Śledźcie uważnie nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/OFMTOstroda. Znajdziecie tam wszystkie interesujące Was informacje dotyczące Festiwalu.

źródło: www.disco-polo.info

 Zobacz zdjęcia  jak było w poprzednich latach