Deszczowe bieganie podczas CITY TRA…

Weekend 8-9 grudnia 2018 nie należa…

"Daj Pluszaka dla Dzieciaka", czyli…

W sobotę, 8 grudnia, na olsztyńskie…

Obwodnica Olsztyna / zdjęcia - wide…

Kilka dni temu został oddany do ruc…

Świąteczny ,,Bieg na sześć łap" w O…

16 grudnia 2018 r. zapraszamy do Sc…

HOUSE. BEST. CHRISTMAS. EVER.

Ho, ho, ho! Pora na zimową rewolucj…

«
»

Wypadki drogowe nie tylko z winy kierowców

Policjanci z Ełku wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w jednej z pobliskich miejscowości.  Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy a także z zeznań świadków wynikało, że 15-letni chłopak rzucił się pod nadjeżdżający samochód.  Z drobnymi obrażeniami nastolatek został przewieziony do szpitala. „Pecha” miał kierowca uczestniczący w zdarzeniu, gdyż badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie promil.

 
Ełk: Wczoraj około godziny 21.00  policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w jednej z miejscowości w powiecie ełckim. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy a także z zeznań świadków wynikało, że 15-letni chłopak rzucił się pod nadjeżdżający samochód. Kierowca zaraz po całym zajściu odjechał z miejsca zdarzenia.  Chłopak doznał ogólnych potłuczeń i trafił do szpitala. Policjanci po rozpytaniu świadków szybko ustalili właściciela auta. 36-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie promil alkoholu. W związku z powyższym mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Elbląg: Do potrącenia pieszych doszło również w piątek około godziny 23.00 w Elblągu na ulicy Hetmańskiej. Jadący audi 21-latek potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych dwie osoby. 39-latek ze złamanym obojczykiem a także 38-latka z ogólnymi potłuczeniami trafili do szpitala. W tym przypadku kierowca był trzeźwy.

Pisz: Natomiast w sobotę około godziny 2.00 doszło do wypadku drogowego na ulicach Orzysza. Zdarzenie miało miejsce  na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą Rynek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierujący bmw, 23-letni mieszkaniec Orzysza, wjeżdżał na skrzyżowanie od strony ulicy Wojska Polskiego. Najwyraźniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo jadącego  pojazdu marki Volvo na skutek czego doszło do zderzenia obu aut. W wypadku ucierpiała jedna osoba. Był to pasażer bmw, który uskarżał się na ból oka. Mężczyznę przewieziono do szpitala w Piszu. Kierujący obu pojazdów byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu bmw  za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.  Funkcjonariusze prowadzą  dalsze czynności mające na celu  ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Działdowo: Do zdarzenia drogowego z udziałem dziecka doszło również w piątek około godziny 16:00 w miejscowości Burkat. 7-letni chłopiec został potrącony przez kierującego samochodem osobowym marki VW. Z uwagi na doznane obrażenia, został on przetransportowany helikopterem do szpitala w Olsztynie. Kierującemu autem nic się nie stało. Na miejscu oprócz służb ratunkowych i policjantów ruchu drogowego, czynności prowadziła grupa dochodzeniowo-śledcza. Trwają czynności mające ustalić i wyjaśnić wszystkie szczegóły tego nieszczęśliwego wypadku.

inf. prasowa KWP Olsztyn / własna

Tagi