Olsztyn Lakers / Seahawks Gdynia vs…

W dniu dzisiejszym (13-10-2019) …

Rozpoczyna się modernizacja dworca …

Poprawa estetyki, komfortu podróżn…

CITY TRAIL: jedenasta edycja biegów…

12 października 2019 rozpoczął się…

parkrun Olsztyn #104 / zdjęcia - wi…

Zapraszamy do oglądania zdjęć z&nb…

Dzieci chcą pokoju

Spotkanie z kombatantami w ramach …

«
»

Wymień paragon na choinkę! Świąteczna akcja w Centrum Handlowym Czyżyny

Aby umilić swoim klientom czas oczekiwania na nadchodzące Święta, w dniach od 7 do 24 grudnia w Centrum Handlowym Czyżyny trwa wielka akcja promocyjna, w której klienci, w zamian za paragon, mogą otrzymać bożonarodzeniową choinkę.

 

Akcja promocyjna prowadzona będzie w dwóch etapach. W pierwszym etapie, w dniach
od 7 do 16 grudnia trwać będzie sprzedaż premiowana bonami na choinki. Aby wziąć udział w akcji należy w tych dniach dokonać zakupów w sklepach oraz punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Handlowego Czyżyny na łączną kwotę minimum 200 złotych (do odbioru upominku uprawniają dowody zakupu na łączną kwotę 200 zł i większą, z dwóch różnych sklepów, z zastrzeżeniem, że przy rejestracji dowodu zakupu z hipermarketu Carrefour, znajdującego się na terenie Centrum, drugi zakup musi być na kwotę minimum 50 zł).

Po okazaniu paragonów i wypełnieniu karty rejestracyjnych w Punkcie Obsługi Akcji, wydany zostanie bon uprawniający do odbioru choinki.

 

Drugi etap akcji odbywał się będzie w dniach od 17 do 24 grudnia 2015 roku. Wówczas,  w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Czyżyny, za okazaniem bonu, będzie można odebrać bożonarodzeniowe drzewko i cieszyć się nim tuż przed Wigilią!

 

Uwaga:

Kupony odebrane w Punkcie Obsługi Akcji w okresie od 7 – 10 grudnia 2015 roku uprawniają do odbioru choinki w okresie od 17 – 19 grudnia 2015 roku.

Kupony odebrane w okresie od 11 – 13 grudnia 2015 roku uprawniają do odbioru choinki w okresie od 20 – 22 grudnia 2015 roku.

Natomiast kupony odebrane w okresie od 14 – 16 grudnia 2015 roku uprawniają do odbioru choinki w okresie od 23 – 24 grudnia 2015 roku.

 

Szczegółowy regulamin Akcji jest do wglądu w Punkcie Obsługi Akcji oraz na stronie internetowej www.centrum-czyzyny.pl

inf. prasowa