Olsztyn: Kręć z Urzędem na rzecz dz…

Wyjątkowa akcja przy okazji Europe…

Szkoły z Gminy Dywity otrzymały 24 …

Aż 268 mieszkańców Gminy Dywity i …

Kultura biegania z muzyką w tle. Ul…

Zapach jesieni unosi się już w pow…

Olsztyn: Dzień Przedszkolaka z Komb…

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela…

Różnice i podobieństwa. Uniwersalne…

Dojazd na rowerze do pracy, a takż…

«
»

Wyjątkowi goście na zakończenie Pracowni Słów Ważnych w olsztyńskiej Planecie 11

Ukoronowaniem trwającego niemal miesiąc cyklu wydarzeń kulturalnych, skupiających ludzi świata nauki i sztuki, będą trzy wyjątkowe spotkania ze znakomitymi gośćmi.

W poniedziałek, 28 listopada o godz. 17:00 „Poza granice języka” zabierze nas Arun Milcarz, autor książki „Czad. W poszukiwaniu straconego…”, reporter i podróżnik, który poprzez pryzmat swoich ekspedycji opowie o uniwersalnym komunikowaniu się.

Kolejnego dnia (wtorek), 29 listopada, również o godz. 17:00, w niezwykłą podróż przez karty książek z gatunku fantastyki, zabierze nas pisarz, krytyk i wykładowca, dr Jacek Sobota, który udowodni, że „Słowa tną głębiej niż miecze”.

Ostatniego dnia Pracowni Słów Ważnych w Planecie 11 pojawi się artysta, który w posługiwaniu się słowem osiągnął prawdziwe mistrzostwo, podnosząc tworzone przez siebie teksty do rangi poezji. Laureat Paszportu Polityki, wokalista, autor opowiadań, dziennikarz radiowy – PABLOPAVO. Na spotkanie autorskie z muzykiem zapraszamy 30 listopada o godz. 17:00. Obecność obowiązkowa.

Wstęp wolny
Miejsce: Planeta 11, al. Piłsudskiego 38 w Olsztynie

Katarzyna Masiewicz