Olsztyn: Kręć z Urzędem na rzecz dz…

Wyjątkowa akcja przy okazji Europe…

Szkoły z Gminy Dywity otrzymały 24 …

Aż 268 mieszkańców Gminy Dywity i …

Kultura biegania z muzyką w tle. Ul…

Zapach jesieni unosi się już w pow…

Olsztyn: Dzień Przedszkolaka z Komb…

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela…

Różnice i podobieństwa. Uniwersalne…

Dojazd na rowerze do pracy, a takż…

«
»

Wkrótce Koncert Charytatywny dla Oli Wilk. Pomóżmy Oli żyć normalnie

Zapraszamy na nadzwyczajny, charytatywny koncert, który ma przynieść przede wszystkim swobodny oddech Oli Wilk i w rezultacie jej przepiękny uśmiech.Zbieramy pieniążki na jak najszybszy przeszczep płuc Oli w Wiedniu (szczegóły na plakatach, ulotkach). Każda pomoc, każda złotówka przyśpieszy tak potrzebny dla Oli przeszczep. W koncercie na moje zaproszenie wezmą udział zacni artyści, znani ze swych wspaniałych, dobrych serc. Zapewne do już potwierdzonych udziałów dopiszą się też i kolejni artyści. Tak więc na scenie zobaczymy i usłyszymy:

Kabaret „Czyści Jak Łza” – prześwietny, przesympatyczny z inteligentną dozą prześmiewczości. W tym roku otrzymali zaszczytną nagrodę im.Biskupa Ignacego Krasickiego.

Marta Andrzejczyk – przecudnej urody olsztyńska wokalistka i aktorka.

Iławski zespół „Blues Station” rozchwytywany po całej Polsce!!! Grający zarówno swoje autorskie utwory jak i covery Dżemu, Lynyrd Skynyrd, Harlemu i innych. Ich koncert to pewna wspaniała zabawa muzyczna.

Zespół „Hiroshima” to doświadczona ekipa spod gatunku hard i heavy. Energetyczna i mocna muzyka „Hiroshimy” wciąga niczym pozytywny nałóg.

Zespół „Traffic Junky” olsztyńskie rockowe odkrycie 2013r. Wygrali przegląd „Planetafest” w kategorii rock. Koncerty zespołu powodują chęć ciągłego ich słuchania i wypatrywania kolejnych dat koncertów.

Nasza cudowna „Gazeta Olsztyńska” objęła ten koncert swym patronatem medialnym.

Wstęp na koncert jest darmowy. Nie mniej zaopatrzcie się w środki płatnicze. Będzie zbiórka pieniążków do puszek. Będzie licytacja wspaniałych płyt „Hiroshimy” i „Traffic Junky”. Będzie słodki poczęstunek. A to wszystko robimy dla zdrowia OLI WILK.

Termin:28 września, godz. 16:00

 

Miejsce: Olsztyn ul.Żołnierska 14B Klub „Clava Manum” (dawna Grawitacja)

https://www.facebook.com/events/228270487329792/228270490663125/?notif_t=like