Szczytno: Bieg Towarzyski „Mila Pre…

Zapraszamy do oglądania zdjęć z B…

"Dywicka 5" bieg i marsz Nordic Wal…

Piękne medale już są, a pod linki…

Dni Kultury Niemieckiej w Olsztynie

W związku z obchodami 20-lecia pa…

Kraków: Mistrzowski recital organow…

Fundacja Promocji Kultury i Sztuk…

Olsztyn: Festyn Magiczne Jakubowo

Samodzielny Publiczny Zespół Gruźl…

«
»

Wielki sukces Kasi Gajewskiej podczas Miss Fashion Poland!

Miss Warmii i Mazur 2014, Kasia Gajewska, została I wicemiss w pierwszym w historii konkursie Miss Fashion Poland 2014, który zorganizowano w Rzgowie w nowoczesnym centrum handlowo-konferencyjnym Ptak Fashion City. Konkurs Miss Fashion Poland odbył się w ramach zgrupowania Miss Polski 2014.

 

Ponad 95 najpiękniejszych kobiet z całego świata zjechało do Rzgowa pod Łodzią, gdzie wzięły udział w jednym z największych pokazów mody w Polsce.

Impreza zorganizowana została z wielkim rozmachem, godnym pokazów w Nowym Jorku, Mediolanie, czy Paryżu. O dobry nastrój licznie przybyłej publiczności podczas gali zadbali Donatan&Cleo ze swoim przebojem „My Słowianie” oraz piosenkarka Margaret. Galę poprowadzili Maciej Dowbor, Mikołaj Krawczyk oraz Anna Popek.

Kandydatki zaprezentowały się w kreacjach stworzonych przez producentów mających swoje sklepy w Ptak Moda. Najpierw wyszły w sukienkach koktajlowych, później w strojach dobranych według kolorów: były stroje granatowe, różowe, czarne, białe oraz czerwone.

Dwadzieścia pięć kandydatek z całej Polski od 23. listopada przygotowuje się do wielkiej gali telewizyjnej Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski 2014, która już 7 grudnia zostanie wyemitowana przez telewizje Polsat o godz 20:00. Trzymamy mocno kciuki za jedyną reprezentantkę Warmii i Mazur, Kasię Gajewską.

Wyniki konkursu:

Miss Fashion Poland Agnieszka Wasilewska

1. WICEMISS FASHION POLAND KATARZYNA GAJEWSKA

2. Wicemiss Fashion Poland Anna Stebnowska
Autor zdjęć: www.missmazur.eu / http://www.fb.com/missmazur.eu

źródło: inf. prasowa