UKS Trójeczka Olsztyn wygrywa z MKS…

Dziś (18-11) w Olsztynie Odbył się …

Terytorialsi z Warmii i Mazur na ćw…

Żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Br…

Wyjątkowe iluminacje na 80-lecie Gu…

Wznosząca się nad centrum Zakopaneg…

Iława: Jarmark Bożonarodzeniowy - s…

Tym razem Jarmark Bożonarodzeniowy …

Olsztyn: Władysław Grabski. 100-lec…

NARODOWY BANK POLSKI Oddział Okręgo…

«
»

Weź udział w loterii – dla każdego coś fajnego!

Na jesienne smutki najlepszym panaceum będą ciekawe prezenty. Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich!

 

Od 4 do 19 listopada 2017 Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza do udziału w loterii „Dla każdego coś fajnego”, w której na uczestników zabawy czeka ponad 1000 atrakcyjnych nagród.

Wielkie emocje, atrakcyjne nagrody i pyszna zabawa – to wszystko już wkrótce czeka gości Centrum Handlowego Auchan Mikołów. 4 listopada startuje wielka, listopadowa loteria pod hasłem „Dla każdego coś fajnego”, w której czeka ponad 1000 nagród rzeczowych. Uczestnicy zabawy zawalczą o tablet Microsoft Surface Pro, robota marki Bosh, Sony Playstation 4 z okularami, elektryczną deskorolkę Nilox oraz słodkie nagrody pocieszenia.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy od 4 do 19 listopada zrobić w sklepach galerii zakupy na min. 100 zł (paragony z hipermarketu nie biorą udziału w loterii) i okazać paragon w Punkcie Obsługi Loterii. Na stoisku czekać będą trzy pudełka z prezentami z kategorii „Dla Niej”, „Dla Niego” oraz „Dla Dzieci”. Każde 100 złotych to szansa na wyciągnięcie jednego losu z szansą na wygraną!

Wielka, listopadowa loteria „Dla każdego coś fajnego” odbędzie się od 4 do 16 listopada w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Punkt Obsługi Loterii będzie czynny w godzinach 10.00 – 20.00.

 

Regulamin zabawy do pobrania

 

inf. prasowa

Tagi