Mikołajkowy Bieg Na 6 Łap w Puławac…

Mikołajki to wyjątkowy czas, każdy …

IV Ogólnopolski Zlot Morsów Mikołaj…

IV Ogólnopolski Zlot Morsów w Żnini…

Turniej Warmia Power 2017 / zdjęcia…

Dziś (18.11.2017) w hali sportowej …

Turniej Małego Rycerza w Galerii Wa…

Olsztyn był dziś stolicą polskiej s…

Jubileuszowy spektakl pt. "Mumio ta…

"Mumio taki miks", czyli jubileuszo…

«
»

Weź udział w loterii – dla każdego coś fajnego!

Na jesienne smutki najlepszym panaceum będą ciekawe prezenty. Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich!

 

Od 4 do 19 listopada 2017 Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza do udziału w loterii „Dla każdego coś fajnego”, w której na uczestników zabawy czeka ponad 1000 atrakcyjnych nagród.

Wielkie emocje, atrakcyjne nagrody i pyszna zabawa – to wszystko już wkrótce czeka gości Centrum Handlowego Auchan Mikołów. 4 listopada startuje wielka, listopadowa loteria pod hasłem „Dla każdego coś fajnego”, w której czeka ponad 1000 nagród rzeczowych. Uczestnicy zabawy zawalczą o tablet Microsoft Surface Pro, robota marki Bosh, Sony Playstation 4 z okularami, elektryczną deskorolkę Nilox oraz słodkie nagrody pocieszenia.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy od 4 do 19 listopada zrobić w sklepach galerii zakupy na min. 100 zł (paragony z hipermarketu nie biorą udziału w loterii) i okazać paragon w Punkcie Obsługi Loterii. Na stoisku czekać będą trzy pudełka z prezentami z kategorii „Dla Niej”, „Dla Niego” oraz „Dla Dzieci”. Każde 100 złotych to szansa na wyciągnięcie jednego losu z szansą na wygraną!

Wielka, listopadowa loteria „Dla każdego coś fajnego” odbędzie się od 4 do 16 listopada w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Punkt Obsługi Loterii będzie czynny w godzinach 10.00 – 20.00.

 

Regulamin zabawy do pobrania

 

inf. prasowa

Tagi