Rowerowe podchody "ORIENTUJ SIĘ! W …

Zapraszamy na IV edycję rowerowej …

Pierwszy raz na rowerze elektryczny…

Rowery elektryczne wciąż są selekt…

Ostróda: „Muzyczne Podwieczorki na …

Nawiązując do tradycji niegdysiejs…

Pierwsze podanie nowatorskiego leku…

Najnowocześniejsze leczenie rdzen…

Letnia aura uciążliwa dla najmłodsz…

Wakacje w ciepłych krajach? Urlop …

«
»

Węgorzewo: Ford uderzył w drzewo. 28-letni pasażer zmarł na miejscu, 31-letni kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności  tragicznego zdarzenia, do którego doszło w powiecie węgorzewskim na trasie Wilkowo-Węgorzewo. Samochód marki  Ford Galaxy zjechał na lewy pas jezdni  i uderzył w przydrożne  drzewo. W pojeździe znajdowały się dwie osoby. 31-letni kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala. Niestety 28-letni pasażer zamarł na miejscu wypadku.

Wczoraj, około godziny 14.00 oficer dyżurny otrzymał informację, że na trasie Wilkowo-Węgorzewo doszło do wypadku drogowego. Okazało się, że samochód marki Ford Galaxy  z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.  W pojeździe  znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku 28 i 31 lat. Obaj mieszkańcy Węgorzewa.31-letni kierowca samochodu w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala w Olsztynie. 28-letni pasażer niestety zmarł na miejscu wypadku.  Na polecenie prokuratora ciało 28-latka zostało zabezpieczone w prosektorium.

Teraz kryminalni pod nadzorem prokuratora dokładnie wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

inf. prasowa KWP Olsztyn