Stawigudiada 2019

Zapraszamy na XVI Festyn Gminny St…

Zakończenie sezonu 2018/2019 w klub…

W dniu dzisiejszym (13.06.2019) w …

Z Szyman polecimy do Kolonii

RYANAIR - linia lotnicza numer jed…

9. Bieg Fabrykanta – ponad 1100 zaw…

Po raz dziewiąty biegacze z Polski…

Twierdza Muzyczna! Pierwszy koncert…

W najbliższy piątek, 14 czerwca 20…

«
»

Węgorzewo: Ford uderzył w drzewo. 28-letni pasażer zmarł na miejscu, 31-letni kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności  tragicznego zdarzenia, do którego doszło w powiecie węgorzewskim na trasie Wilkowo-Węgorzewo. Samochód marki  Ford Galaxy zjechał na lewy pas jezdni  i uderzył w przydrożne  drzewo. W pojeździe znajdowały się dwie osoby. 31-letni kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala. Niestety 28-letni pasażer zamarł na miejscu wypadku.

Wczoraj, około godziny 14.00 oficer dyżurny otrzymał informację, że na trasie Wilkowo-Węgorzewo doszło do wypadku drogowego. Okazało się, że samochód marki Ford Galaxy  z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.  W pojeździe  znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku 28 i 31 lat. Obaj mieszkańcy Węgorzewa.31-letni kierowca samochodu w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem do szpitala w Olsztynie. 28-letni pasażer niestety zmarł na miejscu wypadku.  Na polecenie prokuratora ciało 28-latka zostało zabezpieczone w prosektorium.

Teraz kryminalni pod nadzorem prokuratora dokładnie wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

inf. prasowa KWP Olsztyn