Olsztyn: Kręć z Urzędem na rzecz dz…

Wyjątkowa akcja przy okazji Europe…

Szkoły z Gminy Dywity otrzymały 24 …

Aż 268 mieszkańców Gminy Dywity i …

Kultura biegania z muzyką w tle. Ul…

Zapach jesieni unosi się już w pow…

Olsztyn: Dzień Przedszkolaka z Komb…

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela…

Różnice i podobieństwa. Uniwersalne…

Dojazd na rowerze do pracy, a takż…

«
»

MMA Wenglorz Fight Cup – Ważenie zawodników w Galerii Warmińskiej

Fani MMA i wszelkich innych sportów walki oraz ci, których interesuje tzw. sportowa kuchnia koniecznie muszą przyjść 25 września do Galerii Warmińskiej na imprezę, podczas której odbędzie się ważenie zawodników gali MMA Wenglorz Fight Cup.

 

Sama Gala Wenglorz Fight Cup odbędzie się 26 września na dziedzińcu Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim. „Jak wiadomo przed takimi imprezami odbywa się zawsze ważenie zawodników, które jest nie mniej emocjonujące, niż same walki. Na ten element tego sportowego święta zapraszamy 25 września do Galerii Warmińskiej. Zaczynamy o godz. 18” – zaprasza Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Ważenie zawodników nie polega wyłącznie na tym, że sportowy ubrani wyłącznie w spodenki stają na wadze! Stałym elementem takich imprez jest przekomarzanie się zawodników, zapowiadanie „co się zrobi z przeciwnika”, a fani sportów walki mogą wtedy zamienić kilka słów z ulubionym sportowcem, czy poprosić o autograf. Jest to też niepowtarzalna okazja do zobaczenia, jak zbudowani są ci, którzy na ringu są szybcy, zwinni, niezwykle wytrzymali.

Wśród zawodników, których będzie można zobaczyć w Galerii Warmińskiej będą m.in. Arkadiusz Wełna, Ivan Tomo  i Arkadiusz Kruk (dwukrotny zawodowy mistrz świata oraz czterokrotny zawodowy mistrz Europy), a także mistrz BMAF oraz mistrz krajów bałtyckich WFCA w K1 Stanisław Zaniewski. Podczas ważenia będą także zawodnicy z Ukrainy, Łotwy, Słowacji, Bośni i Hercegowiny.

źródło: galeria-warminska.pl