Olsztyn: Marcin Margielewski goście…

O obyczaju i życiu arabskich szejk…

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden …

Niby w mieście, ale w naturze! B…

4. Cross Bielański

10 km biegu sztafetowego? To możli…

Ważne zwycięstwo Mai Włoszczowskiej…

Maja Włoszczowska nie miała sobie …

Europejski sukces olsztyńskich żegl…

Dwa złote i jeden srebrny medal dl…

«
»

Warta Poznań: Michał Cywiński piłkarzem Warty Poznań

Pierwsze wzmocnienie Warty Poznań tegorocznego lata. Kontrakt z zespołem Dumy Wildy podpisał Michał Cywiński. Cywiński przez całą swoją karierę związany był z Bydgoszczą. Najpierw reprezentował barwy Gwiazdy Bydgoszcz by później przenieść się do Zawiszy Bydgoszcz.

 

Michał Cywiński wiosną poprzedniego sezonu reprezentował barwy Wdy Świecie, gdzie był wypożyczony. O Michała Cywińskiego zabiegał trener Tomasz Bekas: „Michał to bardzo uzdolniony zawodnik. Miałem go na oku już od poprzedniego sezonu, kiedy to wystąpił w meczu przeciwko nam. Zagrał wtedy bardzo dobre zawody.”
Tomasz Bekas nie ukrywa, że nowy pomocnik to duże wzmocnienie: „Szukaliśmy zawodnika o takiej charakterystyce jak Michał. Już podczas meczów sparingowych był wzmocnieniem dla mojego zespołu. W każdym z nich pokazał się z jak najlepszej strony. Gdy już się pozna z kolegami i pozna nasz styl gry, to może być tylko lepiej.”
Michał Cywiński przychodzi do Warty Poznań na zasadzie wolnego transferu. Wszystko to za sprawą rozpadu Zawiszy Bydgoszcz, który był dysponentem jego karty zawodniczej.

Michał Wieczorek
Rzecznik prasowy Warty Poznań S.A.