parkrun Olsztyn #60 - zdjęcia

Przy temperaturze około zero stopni…

Węglowodany w diecie sportowca. Jak…

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie…

Deszczowe bieganie podczas CITY TRA…

Weekend 8-9 grudnia 2018 nie należa…

"Daj Pluszaka dla Dzieciaka", czyli…

W sobotę, 8 grudnia, na olsztyńskie…

Obwodnica Olsztyna / zdjęcia - wide…

Kilka dni temu został oddany do ruc…

«
»

WARSZTAT POLSKICH TAŃCÓW TRADYCYJNYCH NIESTYLIZOWANYCH W DYWITACH!

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza do udziału w unikalnych warsztatach tanecznych! Poprowadzi je Piotr Zgorzelski (Janusz Prusinowski Trio)  przy akompaniamencie Ani Brody!
Warsztaty (10 godzin) odbędą się w dniach 21-22 maja 2016r., w sali widowiskowej GOK w Dywitach. Udział w warsztatach jest odpłatny: 80 złotych od osoby.
Zapisy pod numerem 89 5120123 lub mailem: gokdywity@wp.pl.
Wpłaty należy przesyłać na konto GOK: Warmiński Bank Spółdzielczy 79 8857 0002 3001 0006 3991 0001
z dopiskiem TAŃCE POLSKIE.

SYLWETKI PROWADZĄCYCH:

Piotr Zgorzelski – basista i tancerz w kapeli Janusz Prusinowski Trio. Od blisko 20 lat prowadzi warsztaty polskich tańców tradycyjnych w Polsce i na Świecie pochodzących m.in. z takich regionów jak Mazowsze, Radomskie, Wielkopolska oraz Rzeszowskie. Uczył się bezpośrednio od wiejskich tancerzy jak również ze źródeł archiwalnych, wypracowując autorski program zajęć uwzględniający współczesne predyspozycje i umiejętności pokolenia pozbawionego żywego kontaktu z muzyka ludową. Współzałożyciel stowarzyszenia „Dom Tańca” (1994) i jego kilkuletni prezes.

Ania Broda – wokalistka obdarzona niezwykłym, wyrazistym głosem, posługuje się techniką śpiewu “białego”. Mistrzyni gry na cymbałach wileńskich. Autorka tekstów, kompozytorka, aranżerka. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Świetnie bawi się głębokim brzmieniem swojego głosu, siłą słowa, magią nieoczywistej melodii.

Aneta Fabisiak-Hill
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach

Tagi