CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden …

Niby w mieście, ale w naturze! B…

4. Cross Bielański

10 km biegu sztafetowego? To możli…

Ważne zwycięstwo Mai Włoszczowskiej…

Maja Włoszczowska nie miała sobie …

Europejski sukces olsztyńskich żegl…

Dwa złote i jeden srebrny medal dl…

Olsztyn: Kwesta na zabytkowe nakrop…

Tradycyjnie już podczas dnia Wszys…

«
»

Warmia Społem Olsztyn – trzeci mecz bez porażki

Z tarczą wrócili z wyjazdu na Wielkopolskę piłkarze ręczni Warmii Społem Olsztyn – tym razem spotkali się z ostatnia drużyna w tabeli pierwszej ligi  GSPR Gorzów Wielkopolski – zespół z Wielkopolski był w stanie dotrzymać kroku zawodnikom z Olsztyna tylko przez kilka minut a następnie ton grze nadawali olsztyniacy.

 

Klasa dla siebie był w sobotę Marcin Malewski zdobywca 13 bramek, dzielnie wspomagał go Karol Królik 9 bramek oraz powracający do zdrowia i wysokiej formy Mateusz Kostrzewa sześciokrotnie trafił do siatki przeciwników.

Warmia po zwycięstwie umocniła się na 5 miejscu tracąc do poprzedzającego ją zespołów tylko 1 punkt, zatem kolejne udane mecze mogą przesunąć zespół do strefy medalowej.

Kolejnym przeciwnikiem olsztyńskiego zespołu będzie w niedziele zespół Kar-Do Gdynia – beniaminek po bardzo udanej pierwszej kolejce meczów spuścił z tonu i miejmy nadzieje ze Olsztynianie wrócą z Gdyni z kolejnymi punktami.

GSPR Gorzów Wlkp.Warmia Traveland Olsztyn 29:40 (9:19)

GSPR: Nowicki, Biedrawa – Wolski 12, Rafalski 3, Gintowt 2, Baraniak 2, Jankowski 2, Jaśkowski 2, Purol 2, Wojciechowski 1, Dębowski 1, Cenin 1, Nieradko 1, Patalas, Domagała.

Warmia: Boniecki, Gawryś, Koledziński – Malewski 13, Królik 9, Kostrzewa 6, Kopyciński 5, Wuszter 3, Dzieniszewski 2, Kowalczyk 1, Deptuła 1

źródło: statystyki www.sportowefakty.pl