Olsztyn: Kręć z Urzędem na rzecz dz…

Wyjątkowa akcja przy okazji Europe…

Szkoły z Gminy Dywity otrzymały 24 …

Aż 268 mieszkańców Gminy Dywity i …

Kultura biegania z muzyką w tle. Ul…

Zapach jesieni unosi się już w pow…

Olsztyn: Dzień Przedszkolaka z Komb…

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela…

Różnice i podobieństwa. Uniwersalne…

Dojazd na rowerze do pracy, a takż…

«
»

UFC Fight Night Kraków 11.04.2015

Impreza UFC, która odbędzie się 11 kwietnia w Krakowie, z udziałem wielu polskich zawodników, cieszy się niezwykłym zainteresowaniem od chwili gdy zaanonsował ją polski mistrz Jan Blachowicz, a tysiące fanów rejestruje się jako zainteresowani otrzymywaniem informacji o biletach.

 

Błachowicz z radością opowiadał w wiadomościach: „To jest wielka sprawa dla mnie. Status UFC w Polsce rośnie bardzo szybko, a Polscy fani od bardzo dawna przemierzają cały świat, aby oglądać największe gale MMA. Dla nas gala UFC w naszym rodzimym kraju to coś naprawdę niesamowitego.”

Członkowie UFC Fight Club® mogą kupić bilety przed pozostałymi, we wtorek, 24 lutego o godzinie 10.00 (GMT) za pośrednictwem strony www.ufcfightclub.com, zaś szczególna przedsprzedaż biletów przez Internet możliwa będzie wśród abonentów UFC newsletter w środę, 25 lutego, od godziny 10.00 (GMT). Aby skorzystać z przedsprzedaży konieczna jest rejestracja UFC newsletter na UFC.com.

Po trzyletniej nieobecności, legendarny Mirko „Cro Cop”Filipovic wraca na deski oktagonu, aby w Krakowie, w pięciorundowym starciu w wadze ciężkiej, stoczyć walkę z Gabrielem „Napao” Gonzagą. Natomiast Jan Błachowicz zmierzy się w rodzimej Polsce z Jimim ‘Poster Boy’ Manuwą, w drugiej walce wieczoru ze wskazaniem na wagę ciężką (205 lb).

David Allen, Senior Vice President and General Manager for UFC in EMEA powiedział: „Polacy zareagowali niewiarygodnie dobrze na wiadomość o debiucie naszej gali w Krakowie. Istnieje niezwykłe zapotrzebowanie na informacje na temat biletów, a także walki, które do tej pory ujawniono, zatem spodziewamy się wyprzedaży biletów w krótkim czasie. Nie możemy się już doczekać kiedy będziemy w Polsce!”

GALA WIECZORU UFC® GONZAGA vs CRO COP 2 (ostateczna kolejność walk na gali do ustalenia)

Waga ciężka
Gabriel Gonzaga vs. Mirko Cro Cop

Waga półciężka
Jimi Manuwa vs. Jan Blachowicz

Waga ciężka
Daniel Omielanczuk vs. Anthony Hamilton

Waga półśrednia
Seth Baczynski vs. Leon Edwards

Waga średnia
Krzysztof Jotko vs. Garreth McLellan

Waga lekka
Marcin Bandel vs. Jason Saggo

Waga półśrednia
Pawel Pawlak vs. Sheldon Westcott

Waga półśrednia
Peter Sobotta vs. Sergio Moraes
UFC Fight Night Krakow KRAKÓW – Bilety
So, 11.04.15, 17:45
TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7, 31-571 KRAKÓW

źródło: eventim.pl