Kolekcja dla fanów Harry'ego Potter…

Sinsay znalazł sposób by koniec wak…

Polskie góry latem coraz bardziej a…

Ponad 70 proc. Polaków twierdzi, że…

50 milionów kilometrów przez 100 dn…

Po stu dniach największej w Polsce …

5 najlepszych muzycznych festiwali,…

Rytmiczne brzmienia, najlepsze woka…

Sztafeta Niepodległości - żołnierze…

Dwa 24-osobowe zespoły złożone z żo…

«
»

UFC 205 ALVAREZ vs. McGREGOR – na żywo w nocy z 12 na 13 listopada o 4:00 na Extreme Sports Channel

Walka Jędrzejczyk vs. Kowalkiewicz o pas kategorii słomkowej w nocy z 12 na 13 listopada 2016 o 4:00

 

W najbliższy weekend UFC zagości w nowojorskim Madison Square Garden. Będzie to pierwsza gala UFC w stanie Nowy Jork. Do walki stanie Conor McGregor przeciwko Eddiemu Alvarezowi. Jednak dla polskich kibiców najważniejszym pojedynkiem wieczoru będzie starcie o mistrzowski pas pomiędzy Joanną Jędrzejczyk a Karoliną Kowalkiewicz. Ponadto na karcie głównej zobaczymy spotkania: Woodley vs. Thompson, Weidman vs. Romero, Gastelum vs. Cerrone oraz jeszcze jeden żeński pojedynek – Tate vs. Pennington. Na transmisję zapraszamy w nocy z 12 na 13 listopada o godz. 4:00.

Joanna Jędrzejczyk to aktualna mistrzyni świata UFC w wadze słomkowej. Pas zdobyła
w marcu 2015 r. i obroniła go już trzykrotnie, pokonując Jessicę Penne, Valérie Létourneau oraz Claudię Gadelhę. W nowojorskim Madison Square Garden Jędrzejczyk będzie musiała kolejny raz walczyć o zachowanie tytułu mistrzowskiego, tym razem przeciwko Polce, Karolinie Kowalkiewicz. Dla rywalki Jędrzejczyk będzie to pierwsza walka o pas dywizji słomkowej UFC. Dotychczas Karolina trzykrotnie brała udział w starciach w ramach UFC, z których wszystkie wygrała. Sama Kowalkiewicz nie kryje podekscytowania walką, podkreślając, że starcie dwóch zawodniczek z Polski o pas największej federacji MMA na świecie będzie wspaniałym widowiskiem oraz historycznym wydarzeniem.

W Nowym Jorku zobaczymy także walkę o pas mistrzowski w kategorii lekkiej między Eddiem Alvarezem a Conorem McGregorem. Alvarez tytuł mistrzowski zdobył w lipcu tego roku pokonując już w pierwszej rundzie UFC Fight Night 90 Rafaela Dos Anjosa. McGregor jest aktualnym mistrzem świata kategorii piórkowej. W Nowym Jorku będzie walczyć o drugi pas, tym razem w wadze lekkiej. Jeżeli mu się to uda, będzie pierwszym zawodnikiem w historii, który w tym samym momencie jest mistrzem w dwóch kategoriach wagowych UFC. Aby tego dokonać musi jednak stanąć do trudnej walki z Eddiem Alvarezem.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc,

na fanpage’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC 205: ALVAREZ vs. McGREGOR w nocy z 12 na 13 listopada 2016 o 4:00.

Powtórki: 13, 15 listopada o godz. 21:00 oraz 18 listopada o 22:00.

inf. prasowa Marcin Dumieński

Tagi