Olsztyn: Kręć z Urzędem na rzecz dz…

Wyjątkowa akcja przy okazji Europe…

Szkoły z Gminy Dywity otrzymały 24 …

Aż 268 mieszkańców Gminy Dywity i …

Kultura biegania z muzyką w tle. Ul…

Zapach jesieni unosi się już w pow…

Olsztyn: Dzień Przedszkolaka z Komb…

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela…

Różnice i podobieństwa. Uniwersalne…

Dojazd na rowerze do pracy, a takż…

«
»

UFC 205 ALVAREZ vs. McGREGOR – na żywo w nocy z 12 na 13 listopada o 4:00 na Extreme Sports Channel

Walka Jędrzejczyk vs. Kowalkiewicz o pas kategorii słomkowej w nocy z 12 na 13 listopada 2016 o 4:00

 

W najbliższy weekend UFC zagości w nowojorskim Madison Square Garden. Będzie to pierwsza gala UFC w stanie Nowy Jork. Do walki stanie Conor McGregor przeciwko Eddiemu Alvarezowi. Jednak dla polskich kibiców najważniejszym pojedynkiem wieczoru będzie starcie o mistrzowski pas pomiędzy Joanną Jędrzejczyk a Karoliną Kowalkiewicz. Ponadto na karcie głównej zobaczymy spotkania: Woodley vs. Thompson, Weidman vs. Romero, Gastelum vs. Cerrone oraz jeszcze jeden żeński pojedynek – Tate vs. Pennington. Na transmisję zapraszamy w nocy z 12 na 13 listopada o godz. 4:00.

Joanna Jędrzejczyk to aktualna mistrzyni świata UFC w wadze słomkowej. Pas zdobyła
w marcu 2015 r. i obroniła go już trzykrotnie, pokonując Jessicę Penne, Valérie Létourneau oraz Claudię Gadelhę. W nowojorskim Madison Square Garden Jędrzejczyk będzie musiała kolejny raz walczyć o zachowanie tytułu mistrzowskiego, tym razem przeciwko Polce, Karolinie Kowalkiewicz. Dla rywalki Jędrzejczyk będzie to pierwsza walka o pas dywizji słomkowej UFC. Dotychczas Karolina trzykrotnie brała udział w starciach w ramach UFC, z których wszystkie wygrała. Sama Kowalkiewicz nie kryje podekscytowania walką, podkreślając, że starcie dwóch zawodniczek z Polski o pas największej federacji MMA na świecie będzie wspaniałym widowiskiem oraz historycznym wydarzeniem.

W Nowym Jorku zobaczymy także walkę o pas mistrzowski w kategorii lekkiej między Eddiem Alvarezem a Conorem McGregorem. Alvarez tytuł mistrzowski zdobył w lipcu tego roku pokonując już w pierwszej rundzie UFC Fight Night 90 Rafaela Dos Anjosa. McGregor jest aktualnym mistrzem świata kategorii piórkowej. W Nowym Jorku będzie walczyć o drugi pas, tym razem w wadze lekkiej. Jeżeli mu się to uda, będzie pierwszym zawodnikiem w historii, który w tym samym momencie jest mistrzem w dwóch kategoriach wagowych UFC. Aby tego dokonać musi jednak stanąć do trudnej walki z Eddiem Alvarezem.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc,

na fanpage’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC 205: ALVAREZ vs. McGREGOR w nocy z 12 na 13 listopada 2016 o 4:00.

Powtórki: 13, 15 listopada o godz. 21:00 oraz 18 listopada o 22:00.

inf. prasowa Marcin Dumieński