Westerplatte – Spotkania z historią

1 i 2 września 2018 r. Wartownia nr…

Debiut 4 Warmińsko-Mazurskiej Bryga…

Zawody Long Range Mykita „Special E…

Miejski Klub Sportowy Mieszko Gniez…

Drużyna seniorów MKS Mieszko Gniezn…

Mistrzostwa Europy ERGO Hestia Cham…

Paweł Tarnowski, Małgorzata Białeck…

SHOW SZALONYCH NAUKOWCÓW, CZYLI EDU…

Barwne widowisko o naukowych perype…

«
»

Turniej Warmia Power 2017 / zdjęcia – wideo

Dziś (18.11.2017) w hali sportowej Publicznego  Gimnazjum w Stawigudzie odbył się VII Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego „Warmia Power 2017”.  

 

Prezentujemy listę zwyciesców oraz wyróżnionych w poszczególnych kategoriach wiekowych:

ZWYCIĘZCY

* ZESPOŁY:

– w kategorii do 11 lat:

I miejsce: STREETFLOW DANCE CREW z Olsztynka

II miejsce: DANCE TEAM z Olsztyna

III miejsce: SENSATION z Działdowa

Wyróżnienie: FREESTYLE z Olsztyna

Wyróżnienie: FANTAZJA z Wilkas

– w kategorii od 12 do 15 lat:

I miejsce: KST SQUAD z Olsztyna

II miejsce: INMOTION z Działdowo

III miejsce: BEAT BROTHERS z Olsztyna

Wyróżnienie: M.O.Z.A. z Wilkas

– w kategorii od 16 do 20 lat:

I miejsce: BTB CREW z Olsztyna

II miejsce: LAMB z Lidzbarka Warmińskiego

III miejsce: REBELIA z Olsztyna

Wyróżnienie: ACTUS z Działdowa

Wyróżnienie: FRESH FLOW z Działdowa

*SOLIŚCI:

– w kat. do 11 lat styl disco – dance:

I miejsce: Aleksandra Chaberek z Olsztyna

II miejsce: Alicja Rapkowska z Olsztyna

III miejsce: Alicja Szałkowska z Olsztyna

Wyróżnienie: Nikola Tomaszewska z Olsztyna

– w kat.od 12 lat styl disco – dance:

I miejsce: Klaudia Holiczko z Olsztyna

II miejsce: Martyna Lejman z Olsztyna

III miejsce: Julia Pukis z Olsztyna

Wyróżnienie: Kinga Bartczak z Olsztyna

– w kat. do 11 lat styl hip-hop:

I miejsce: Wiktoria Djebablia z Olsztyna

II miejsce: Alicja Budrewicz z Olsztyna

III miejsce: Kinga Szczerba z Olsztyna

Wyróżnienie: Maja Osmańska z Działdowa

Wyróżnienie: Natalia Urbańska z Olsztyna

-w kat. pow. 12 lat styl hip-hop:

I miejsce: Dominika Chwyczko ze Stawigudy

II miejsce: Bartek Łuszczykiewicz z Lidzbarka Warmińskiego

III miejsce: Dominika Pokropska z Działdowa

Wyróżnienie: Daria Piotrowicz z Działdowa

 

Wideo:  Warmia Power 2017

Wideo: Warmia Power 2017

Wideo: STREETFLOW Dance Crew

Wideo: Rywalizacja solistów

Wideo: ACTUS – Działdowo

Wideo: Rebelia – Olsztyn

Wideo:  Beat Brothers

Wideo: Focus Team – Olsztyn

Wideo: FREESTYLE OLSZTYN

Wideo: M.O.Z.A. – Wilkasy

Wideo: BTB CREW – Olsztyn

Wideo: CZARNA OWCA – Lidzbark Warmiński

Wideo: Forever Young – Korsze

Tagi