CITY TRAIL: Wrocław, Katowice i Szc…

Niby połowa października, a pogoda …

Olsztyn: Wystawa JANUSZA POŁOMA – N…

Zapraszamy na październikową wystaw…

parkrun Olsztyn #51 - zdjęcia

Za nami 51 edycja parkrun Olsztyn, …

XIII Festiwal Sztuk Walki - Olsztyn…

Ta impreza na dobre wpisała się do …

Centrum Urazowe dla dzieci powstaje…

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital …

«
»

Turniej Warmia Power 2017 / zdjęcia – wideo

Dziś (18.11.2017) w hali sportowej Publicznego  Gimnazjum w Stawigudzie odbył się VII Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego „Warmia Power 2017”.  

 

Prezentujemy listę zwyciesców oraz wyróżnionych w poszczególnych kategoriach wiekowych:

ZWYCIĘZCY

* ZESPOŁY:

– w kategorii do 11 lat:

I miejsce: STREETFLOW DANCE CREW z Olsztynka

II miejsce: DANCE TEAM z Olsztyna

III miejsce: SENSATION z Działdowa

Wyróżnienie: FREESTYLE z Olsztyna

Wyróżnienie: FANTAZJA z Wilkas

– w kategorii od 12 do 15 lat:

I miejsce: KST SQUAD z Olsztyna

II miejsce: INMOTION z Działdowo

III miejsce: BEAT BROTHERS z Olsztyna

Wyróżnienie: M.O.Z.A. z Wilkas

– w kategorii od 16 do 20 lat:

I miejsce: BTB CREW z Olsztyna

II miejsce: LAMB z Lidzbarka Warmińskiego

III miejsce: REBELIA z Olsztyna

Wyróżnienie: ACTUS z Działdowa

Wyróżnienie: FRESH FLOW z Działdowa

*SOLIŚCI:

– w kat. do 11 lat styl disco – dance:

I miejsce: Aleksandra Chaberek z Olsztyna

II miejsce: Alicja Rapkowska z Olsztyna

III miejsce: Alicja Szałkowska z Olsztyna

Wyróżnienie: Nikola Tomaszewska z Olsztyna

– w kat.od 12 lat styl disco – dance:

I miejsce: Klaudia Holiczko z Olsztyna

II miejsce: Martyna Lejman z Olsztyna

III miejsce: Julia Pukis z Olsztyna

Wyróżnienie: Kinga Bartczak z Olsztyna

– w kat. do 11 lat styl hip-hop:

I miejsce: Wiktoria Djebablia z Olsztyna

II miejsce: Alicja Budrewicz z Olsztyna

III miejsce: Kinga Szczerba z Olsztyna

Wyróżnienie: Maja Osmańska z Działdowa

Wyróżnienie: Natalia Urbańska z Olsztyna

-w kat. pow. 12 lat styl hip-hop:

I miejsce: Dominika Chwyczko ze Stawigudy

II miejsce: Bartek Łuszczykiewicz z Lidzbarka Warmińskiego

III miejsce: Dominika Pokropska z Działdowa

Wyróżnienie: Daria Piotrowicz z Działdowa

 

Wideo:  Warmia Power 2017

Wideo: Warmia Power 2017

Wideo: STREETFLOW Dance Crew

Wideo: Rywalizacja solistów

Wideo: ACTUS – Działdowo

Wideo: Rebelia – Olsztyn

Wideo:  Beat Brothers

Wideo: Focus Team – Olsztyn

Wideo: FREESTYLE OLSZTYN

Wideo: M.O.Z.A. – Wilkasy

Wideo: BTB CREW – Olsztyn

Wideo: CZARNA OWCA – Lidzbark Warmiński

Wideo: Forever Young – Korsze

Tagi