Let it snow, let it glow - najpiękn…

Za oknem coraz mroźniej, więc to na…

Nabór do Terytorialnej Służby Wojsk…

Wojska Obrony Terytorialnej jako pi…

Poznań, Bydgoszcz i Szczecin zakońc…

Blisko 3500 zawodników, w tym 2500 …

Mikołajkowy Bieg Na 6 Łap w Puławac…

Mikołajki to wyjątkowy czas, każdy …

IV Ogólnopolski Zlot Morsów Mikołaj…

IV Ogólnopolski Zlot Morsów w Żnini…

«
»

Turniej Tańca WARMIA POWER 2016 – zdjęcia – wideo

W dniu dzisiejszym (19-11-2016) w Publicznym Gimnazjum w Stawigudzie im. Olimpijczyków Polskich odbył się VI WOJEWÓDZKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „WARMIA POWER”.

Wideo: Warmia Power 2016 cz.1
Wideo: Warmia Power 2016 cz.2
Wideo: Warmia Power 2016 cz.3
Wideo: Warmia Power 2016 cz.4
Wideo: Warmia Power 2016 cz.5
Wideo: Warmia Power 2016 cz.6
Wideo: Warmia Power 2016 cz.8
Wideo: Warmia Power 2016 – SWAG z Działdowa
Wideo: Warmia Power 2016 cz.7
Wideo: REBELIA – Olsztyn
Wideo: JUMPKorsze
Wideo: IN MOTION – Działdowo
Wideo: Grupa POINT – Lidzbark Warmiński

Poniżej prezentujemy wyniki turnieju:
ZESPOŁY:

– w kategorii do 11 lat:

I miejsce: DANCE TEAM z Olsztyna
II miejsce: FANTAZJA z Olsztynka
III miejsce: FIGO YOUNG STARS z Olsztyna
Wyróżnienie: FREESMILE z Olsztyna

– w kategorii od 12 do 15 lat:

I miejsce: BEAT BROTHERS z Olsztyna

II miejsce: REBEL TEAM z Olsztyna
III miejsce: JUMP z Korsz
Wyróżnienie: INMOTION z Działdowa

– w kategorii od 16 do 20 lat:

I miejsce: REBELIA z Olsztyna
II miejsce: IN ORDER z Olsztyna
III miejsce: FRESH FLOW z Działdowa
Wyróżnienie: POINT z Lidzbarka Warmińskiego

*SOLIŚCI:

– w kat. do 11 lat styl disco – dance:

I miejsce: Aleksandra Chaberek z Olsztyna
II miejsce: Alicja Rapkowska z Olsztyna
III miejsce: Kaja Szymańska Olsztyna
Wyróżnienie: Natalia Guziur z Olsztyna

– w kat. do 11 lat styl hip-hop:

I miejsce: Alicja Budrewicz
II miejsce: Maja Osmańska z Działdowa
III miejsce: Agata Gołębiewska z Działdowa
Wyróżnienie: Pola Klach z Działdowa

-w kat. pow. 12 lat styl hip-hop:

I miejsce: Dominika Chwyczko ze Stawigudy
II miejsce: Daria Piotrowicz z Działdowa
III miejsce: Dominika Pokropska z Działdowa
Wyróżnienie: Natalia Shurynok z Działdowa

Tagi