Wiktor Kujawa i Marta Szenk najleps…

W środę, 17 lipca 2019 nad olsztyń…

Zespół z Indii wystąpił dziś w Szpi…

Zespół PANGHAT PERHORMING ARTS z …

Przedstawiamy projektanta koszulki …

Poland Business Run to największa …

Biegowe tournée CITY TRAIL onTour w…

W poniedziałek, 15 lipca 2019 nad …

Porozumienie ws. sprzedaży Stomilu …

Zgodnie z wcześniejszymi  zapowie…

«
»

Siódma wygrana Cinka. Zawodnik Kross Racing Team najlepszy w Pucharze Czech

Kross Racing Team podczas minionego weekendu zaliczył kolejne już w tym sezonie zwycięstwo. Najlepszy w wyścigu Pucharu Czech w Bedrichov okazał się Ondrej Cink, dla którego była to już siódma w tym roku wygrana.

Występ Cinka – który podczas niedawnego Pucharu Świata w Novym Mescie na Morave zajął piąte miejsce, stając się pierwszym w historii zawodnikiem Kross Racing Team na rozszerzonym podium zawodów tej rangi – pokazuje, że przygotowania do kolejnych odsłon cyklu – w Vallnord (Andora) i Les Gets (Francja) przebiegają zgodnie z planem.

W Bedrichov Czech nie pozostawił rywalom najmniejszych złudzeń. Na linii mety zameldował się jako pierwszy z przewagą 15 sekund nad Bartłomiejem Wawakiem i niemal dwóch minut nad trzecim Jaroslavem Kulhavym.

Bardzo cieszę się z tego zwycięstwa, tym bardziej że do rywalizacji przystąpiłem po dobrym, choć ciężkim obozie wysokościowym w Livigno. Nie mogę się już doczekać wyjazdu do Andory i przygotowań do tamtejszej odsłony Pucharu Świata. To mój ulubiony wyścig w całym sezonie i nie ukrywam, że stawiam przed sobą ambitne cele – mówił Ondrej Cink po niedzielnym zwycięstwie.

Puchar Świata w Andorze odbędzie się w dniach 5-7 lipca 2019 r.

inf. prasowa