Olsztyn: 90-lecie LOP

11 grudnia 2018 r. w olsztyńskiej R…

Świąteczny "Bieg na 6 łap" w Olszty…

Dziś 16 grudnia 2018 r. w Schronisk…

parkrun Olsztyn #60 - zdjęcia

Przy temperaturze około zero stopni…

Węglowodany w diecie sportowca. Jak…

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie…

Deszczowe bieganie podczas CITY TRA…

Weekend 8-9 grudnia 2018 nie należa…

«
»

Rzeszów: Koncert charytatywny na rzecz chorej na raka Karolinki.

Przyjdź na koncert i pomóż chorej na raka Karolince.

Ratatam i Karczmarze NaNowo już w najbliższą sobotę 30 maja 2015 r. zagrają na specjalnym koncercie charytatywnym dla chorej 1,5 rocznej Karolinki. Dziewczynka z Rzeszowa choruje na śmiertelnego raka mózgu o nazwie Choroid plexus carcinoma. Na jej leczenie za granicą potrzeba 400 000 zł.
Koncert odbędzie się w rzeszowskim WDK o godzinie 18:00. Cały dochód z koncertu przeznaczony zostanie na leczenie dziewczynki.

Karolinka Sanchez Ślemp jest słodkim dzieckiem, które wkrótce po swoich pierwszych urodzinach zostało zaatakowane przez raka mózgu o nazwie Choroid plexus carcinoma. Przeszła już dwie chemioterapie w Polsce. Na tym jednak kończą się możliwości leczenia w naszym kraju. Karolinka ma szansę wygrać z rakiem, jeśli jak najszybciej uda uzbierać się 400 000 zł na leczenie za granicą.

Ponieważ dziewczynka jest córką skrzypaczki pochodzącej z Rzeszowa, jej przyjaciele postanowili pomóc w uzbieraniu potrzebnej kwoty i zorganizowali wyjątkowy koncert charytatywny.

Impreza odbędzie się najbliższą sobotę 30 maja 2015 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Na scenie wystąpi zespół Ratatam i Karczmarze NaNowo. Bilety cegiełki będzie można kupić przed koncertem. Cała zebrana kwota przeznaczona zostanie na kosztowne leczeniem Karolinki.

Celem imprezy jest zbieranie 400 000 zł na leczenie Karolinki – córki Kasi Ślemp de Sanchez – skrzypaczki Filharmonii Gorzowskiej i United Chamber Orchestra. Karolinka jest w trakcie chemioterapii, ale poza tym polska służba zdrowia nie widzi możliwości dalszej pomocy dziewczynce w Polsce. Dlatego jej rodzice przygotowują się do wyjazdu do jednej ze specjalistycznych klinik poza granice naszego kraju. To wiąże się z ogromnymi kosztami, których sami nie są w stanie pokryć. Każda pomoc okazana z serca, a co najważniejsze szybko może więc ocalić życie dziecka!

Leczenie dziecka można wspomóc także za pośrednictwem strony

zrzutka.pl/karolinkasanchezslemp. Cały czas akcja wspierana jest poprzez aukcje i profil na Facebook’u (www.facebook.com/pomozmykarolince).

 

Informacja prasowa Przemysław Pawlak

Tagi