Wiktor Kujawa i Marta Szenk najleps…

W środę, 17 lipca 2019 nad olsztyń…

Zespół z Indii wystąpił dziś w Szpi…

Zespół PANGHAT PERHORMING ARTS z …

Przedstawiamy projektanta koszulki …

Poland Business Run to największa …

Biegowe tournée CITY TRAIL onTour w…

W poniedziałek, 15 lipca 2019 nad …

Porozumienie ws. sprzedaży Stomilu …

Zgodnie z wcześniejszymi  zapowie…

«
»

Rozbiegany Kleszczów czyli piątka i dziesiątka we wrześniu!

W tym roku zapowiada się mocno rozbiegany wrzesień na terenie gminy Kleszczów! Wszystko za sprawą dwóch biegów Kleszczowskiej Dziesiątki, która odbędzie się 1 września oraz jednej z najszybszych piątek w Polsce – „Kleszczów na 5”, która odbędzie się tradycyjnie 15 września. Podczas obydwóch imprez nie zabraknie również biegów dla dzieci i młodzieży.

Kleszczowska Dziesiątka

Po raz trzeci biegacze będą mogli sprawdzić się na dystansie 10 km w Kleszczowie! W tym roku w zawodach obowiązuje limit 200 biegaczy. Bieg odbędzie się w ramach pikniku z okazji 10 – lecia Solparku czyli miejscowego Parki Zdrowia i Rozrywki. Wszyscy uczestnicy otrzymają w pakietach startowych m.in. wejściówki na basen. Formularz zgłoszeniowy do zawodów dostępny jest na stronie www.kleszczowna5.pl

Kleszczów na Pięć

W tegorocznej edycji obowiązuje limit 350 zawodników, którzy po zmaganiach na dystanse 5 km będą mogli skorzystać z miejscowego Parku Zdrowia i Rozrywki. Zapisy do jednej z najszybszych piątek w Polsce startują 20 czerwca 2019 o godzinie 20:00! Formularz dostępny będzie na stronie www.kleszczowna5.pl

Biegi dla dzieci

Tradycyjnie już podczas biegów rozgrywanych w Kleszczowie odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży. Podobnie jak w latach ubiegłych najmłodsi uczestnicy rywalizować będą w pięciu kategoriach wiekowych, wszystkie dzieci na mecie otrzymają pamiątkowe medale. Zapisy do biegów wystartują 1 lipca o godzinie 12:00.

Organizatorem zawodów jest LKS Omega Kleszczów oraz Gmina Kleszczów. Szczegółowe informacje o biegach w Kleszczowie dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl, zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebook’u gdzie dostępne jest wiele ciekawych informacji.

inf. prasowa