UNO w 27 Finale WOŚP w Olsztynie / …

   12 stycznia 2019 ,w gościnnych p…

Chudy Wawrzyniec 2019: nowa ekipa, …

Chudy Wawrzyniec – sierpniowy ultra…

Dzień NBP w Olsztynie - relacja / z…

15 stycznia 2019 r. z okazji roczni…

TriCity Trail 2019: rejestracja trw…

Start w Gdańsku, meta w Wejherowie.…

Junior Basket Club Olsztyn vs UKS T…

14 stycznia 2019 r. odbyło się derb…

«
»

Polska vs. Holandia – mecz futbolu amerykańskiego

2 lutego br. Reprezentacja Polski zadebiutowała w Atlas Arenie mierząc się ze Szwecją. Teraz przyszła pora na pierwszy mecz w składach 11-osobowych, w futbolu granym na pełnowymiarowym boisku! Już 14 września Biało-Czerwoni wybiegną na boisko by zmierzyć się Reprezentacją Holandii.

45 najlepszych zawodników Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego będzie reprezentowało nasz kraj w starciu z doświadczonym rywalem, który sięgnął nawet po medal mistrzostw Europy. Tulipanowa liga działa od 1985 roku, czyli aż o 21 lat dłużej niż liga polska. Niewiele europejskich nacji może poszczycić się reprezentantami w NFL. Kilku Holendrom udała się ta sztuka, a jeden z nich, Harald Hasselbach wygrał z Denver Broncos Super Bowl w 1999 roku. Co ciekawe w tym samym roku powstała w Polsce pierwsza drużyna futbolu amerykańskiego.

Oczywiście jak zwykle przy okazji meczów organizowanych przez PLFA nie zabraknie oprawy na najwyższym poziomie. W programie wydarzenia są występy cheerleaderek, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, efektowna oprawa audiowizualna oraz pokazy pirotechniczne. Podobnie jak na SuperFinale o kubki smakowe gości zadba restauracja Jeff’s

Polska vs. Holandia WARSZAWA – Bilety
So, 14.09.13, 18:00
WOSiR Polonia
Konwiktorska 6, 00-206 WARSZAWA

źródło: eventim.pl

Tagi