24. Dni Bachowskie 24-31 marca 20…

Dni poświęcone twórczości najwięks…

W Gdańsku wymieniają prawdopodobnie…

Kuźnia Wodna w Oliwie niebawem będ…

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowy…

Dom Kultury "Słowianin" jako współ…

Olsztyn: Zapisz się na Bieg Jakubow…

Trwają zapisy na Bieg Jakubowy – i…

6. KRAKOWSKA WIOSNA WIOLONCZELOWA

Akademia Muzyczna w Krakowie serd…

«
»

Polska vs. Holandia – mecz futbolu amerykańskiego

2 lutego br. Reprezentacja Polski zadebiutowała w Atlas Arenie mierząc się ze Szwecją. Teraz przyszła pora na pierwszy mecz w składach 11-osobowych, w futbolu granym na pełnowymiarowym boisku! Już 14 września Biało-Czerwoni wybiegną na boisko by zmierzyć się Reprezentacją Holandii.

45 najlepszych zawodników Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego będzie reprezentowało nasz kraj w starciu z doświadczonym rywalem, który sięgnął nawet po medal mistrzostw Europy. Tulipanowa liga działa od 1985 roku, czyli aż o 21 lat dłużej niż liga polska. Niewiele europejskich nacji może poszczycić się reprezentantami w NFL. Kilku Holendrom udała się ta sztuka, a jeden z nich, Harald Hasselbach wygrał z Denver Broncos Super Bowl w 1999 roku. Co ciekawe w tym samym roku powstała w Polsce pierwsza drużyna futbolu amerykańskiego.

Oczywiście jak zwykle przy okazji meczów organizowanych przez PLFA nie zabraknie oprawy na najwyższym poziomie. W programie wydarzenia są występy cheerleaderek, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, efektowna oprawa audiowizualna oraz pokazy pirotechniczne. Podobnie jak na SuperFinale o kubki smakowe gości zadba restauracja Jeff’s

Polska vs. Holandia WARSZAWA – Bilety
So, 14.09.13, 18:00
WOSiR Polonia
Konwiktorska 6, 00-206 WARSZAWA

źródło: eventim.pl

Tagi