Pamięci Bohaterów Getta Warszawskie…

19 kwietnia 2019 r. dzieci z olsz…

Posadź drzewko - odbierz sadzonkę j…

Przyłącz się do ogólnopolskiej akc…

CITY TRAIL: przełajowa piątka na me…

Siódma edycja cyklu biegów przełaj…

23.PIKNIK NAUKOWY POD HASŁEM „MY I …

11 maja br. na PGE Narodowym odbęd…

Międzynarodowy projekt "Pomiędzy na…

W dniach 24.04 – 03.05.2019 młodz…

«
»

Podejmij biegowe wyzwanie i pokonaj półmaraton

Sezon biegowy powoli zbliża się ku końcowi, ale to żadna wymówka, aby zawiesić treningi i nie myśleć o przyszłorocznych wyzwaniach. Jednym z nich będzie marcowy Gdynia Półmaraton, czyli próba generalna przed mistrzostwami świata 2020. O formę można zadbać już teraz, przyłączając się do nowej grupy biegowej – Saucony PR1ME Challenge.

 

Wielu początkujących biegaczy zastanawia się, kiedy nadchodzi odpowiedni moment na start w półmaratonie. Bardziej zaawansowani pasjonaci szukają rozwiązań, które ułatwią im poprawienie rekordu życiowego. Kluczem do sukcesu są wytrwałość, konsekwencja, ale również zadbanie o szereg aspektów swojego codziennego życia.

 

Marka Saucony, przy współpracy z klubem PR1ME Fitness&Wellness, szukają entuzjastów biegania, którzy pod okiem najlepszych specjalistów przez najbliższe sześć miesięcy będą przygotowywać się do startu w półmaratonie w Gdyni. – Inicjatywa Saucony PR1ME Challenge powstała, aby zwrócić uwagę na złożoność elementów, na jakie składa się sukces w bieganiu. Chcemy pokazać, że progres jest możliwy, pod warunkiem że zadbamy o odpowiedni plan treningowy, stosowny sprzęt, odżywianie, przygotowanie fizyczne, motoryczne, regenerację czy wspólną motywację w ramach grupy – mówi Aleksandra Muzyk, reprezentująca Saucony Polska.

 

Przystąpienie do grupy biegowej Saucony PR1ME Challenge jest gwarancją dostępu do profesjonalnego sprzętu sportowego w oparciu o analizę budowy ciała, członkostwa w klubie PR1ME Fitness&Wellness, treningów techniki biegowej i rolowania, opieki fizjoterapeuty, dietetyka, trenera personalnego, a także sprofilowanego planu biegowego dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz możliwości.

 

Projekt zostanie zainaugurowany w listopadzie. Treningi będą odbywać się raz w tygodniu i złożą się na nie zajęcia z techniki biegania oraz rolowania, które jest jednym z najlepszych sposobów na regenerację. Finałem wspólnych przygotowań członków grupy będzie start w Gdynia Półmaratonie 17 marca 2019 r.

 

Więcej informacji o projekcie i zapisach:

https://www.facebook.com/events/340183316717340/?active_tab=about

 

Bartosz Sosnówka