UKS Trójeczka Olsztyn wygrywa z MKS…

Dziś (18-11) w Olsztynie Odbył się …

Terytorialsi z Warmii i Mazur na ćw…

Żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Br…

Wyjątkowe iluminacje na 80-lecie Gu…

Wznosząca się nad centrum Zakopaneg…

Iława: Jarmark Bożonarodzeniowy - s…

Tym razem Jarmark Bożonarodzeniowy …

Olsztyn: Władysław Grabski. 100-lec…

NARODOWY BANK POLSKI Oddział Okręgo…

«
»

Plaza Rzeszów sponsorem 4. PKO Biegu Niepodległości w Rzeszowie

11 listopada 2016 w Rzeszowie odbędzie się kolejna wielkie impreza biegowe, czyli 4. PKO Bieg Niepodległości. Po raz kolejny sponsorem i partnerem tego przedsięwzięcia zostało Centrum Handlowe Plaza Rzeszów. Start Biegu Niepodległości, do którego zgłosiło się prawie 1300 osób, będzie miał miejsce na ul. Rejtana przed rzeszowską Plazą. W Centrum zlokalizowane zostanie także biuro zawodów.

 

4. Bieg Niepodległości w Rzeszowie organizowany jest w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Podobne imprezy organizowane są w całym kraju. W tym roku – po raz kolejny – jednym z głównych sponsorów imprezy zostało CH Plaza Rzeszów. Dzięki temu start i meta Biegu Niepodległości będzie miał miejsce na ul. Rejtana przed wejściem do Rzeszowskiej Plazy. W Centrum mieścić się będzie także biuro zawodów.

 

Jak co roku na uczestników Biegu Niepodległości z CH Plaza Rzeszów przygotowano wiele nagród. Oprócz m.in. pucharów i niespodzianki dla zawodników przewidziano nagrody pieniężne. Zwycięzca otrzyma 2 tys. zł. Bieg Niepodległości w Rzeszowie rozpocznie się w piątek 11 listopada 2016 r. punktualnie o godzinie 12:00.

 

Tradycyjnie podczas imprezy mocno zaakcentowanie zostaną obchody Święta Niepodległości. Każdy z zawodników otrzyma białą lub czerwoną koszulkę tak, aby na starcie ułożona została gigantyczna, żywa polska flaga.

 

Bieg Niepodległości w Rzeszowie to kolejna inicjatywa CH Plaza Rzeszów mająca na celu promowanie sportowego i zdrowego trybu życia. Jest też jedną z wielu inicjatyw sportowych wspieranych przez rzeszowską Plazę. Centrum było partnerem m.in. dwóch poprzednich edycji Biegu Niepodległości oraz Super Puchar Polski Kobiet w Bilard Why not holidays. CH Plaza Rzeszów w ostatnim czasie mocno sprofilowała swoją ofertę w kierunku sportowym poprzez obecność takich marek jak Decathlon, CityFit, Martes Sport czy Protein Bar.

 

Katarzyna Szewerniak
Centrum Handlowe Plaza Rzeszów

Tagi