Rajd rowerowy. Otwarcie olsztyńskie…

Zapraszamy na otwarcie olsztyński…

Rowerowe podchody "ORIENTUJ SIĘ! W …

Zapraszamy na IV edycję rowerowej …

Pierwszy raz na rowerze elektryczny…

Rowery elektryczne wciąż są selekt…

Ostróda: „Muzyczne Podwieczorki na …

Nawiązując do tradycji niegdysiejs…

Pierwsze podanie nowatorskiego leku…

Najnowocześniejsze leczenie rdzen…

«
»

Pierwszy i największy w Polsce pop-up store z designerską modą dla dzieci już wkrótce w Starym Browarze

Ponad 40 polskich marek niezależnych dla maluchów i mam pojawi się już 17 i 18 maja w Starym Browarze podczas Showroom Pop Up Store Kids Edition.

 

To bezprecedensowy projekt przygotowany we współpracy z Showroom.pl – prestiżową platformą zakupową, specjalizującą się w sprzedaży starannie wyselekcjonowanych, świetnych jakościowo projektów polskich designerów.

 

SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition zajmie na weekend całą przestrzeń Atrium Starego Browaru. Podzielony został na 6 stref: Dziewczynka, Chłopiec, Niemowlak, Kobieta, Zabawki/Akcesoria oraz Strefa Zabaw, w której dzieci będą mogły pobawić się zabawkami „demo”, dostępnymi w weekendowym pop-up store. Przygotowano go tak, aby był przyjazny zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

 

Jednym z głównych założeń platformy Showroom.pl jest zapraszanie do współpracy wyłącznie najciekawszych, cechujących się wysoką jakością produkcji marek z niezwykle dynamicznie rozwijającego się rodzimego rynku mody niezależnej. Większość z nich jest ekologiczna, wykorzystuje naturalne materiały, hołduje tradycyjnemu rzemiosłu i jest przeciwieństwem masowej, „plastikowej” produkcji. Na co dzień kolekcje dla najmłodszych, które wyjątkowo przez 2 dni będzie można kupić w Starym Browarze, dostępne są na platformie kids.showroom.pl.

 

Multibrandowy pop-up store mody niezależnej dla dzieci to kolejne wydarzenie w Starym Browarze – obok październikowego Art & Fashion Festival by Grażyna Kulczyk, czy towarzyszących mu w ubiegłym roku targów – promujące ambitnych, młodych twórców mody. Stary Browar od lat wspiera niezależnych projektantów m.in. udostępniając swoje przestrzenie na krótkoterminowe sklepy – pop-up stores, które niejednokrotnie zamieniają się w stałe butiki. Wśród marek dostępnych tu 17 i 18 maja znajdziemy m.in. midFashion, Diamentowe by Sysia, Tuss, Maybe4baby, Bazgroszyt, Dlatego, Raw, Piu di Me, Wytwórnia, Nonino, Fouremki, Fiorino, Patkas Kids, Lalushka, Wooden Story, Zombie Dash, JAP, no sweet i Dream Nation.

 

 

SHOWROOM POP UP STORE KIDS EDITION

17-18 maja 2014 (sobota: 09:00-21:00, niedziela: 10:00-20:00)

Stary Browar, Poznań, Atrium 0

wstęp wolny

inf. prasowa