Tomasz Osmulski i Monika Kaczmarek …

W minioną niedzielę po raz siódmy …

City Trail: Biegiem przez jesień i …

Już ponad sto osób jest na liście …

Akademia „Pro bono” w WSPiA Rzeszow…

Pomoc w zarządzaniu, prowadzeniu a…

Olsztyn: Kręć z Urzędem na rzecz dz…

Wyjątkowa akcja przy okazji Europe…

Szkoły z Gminy Dywity otrzymały 24 …

Aż 268 mieszkańców Gminy Dywity i …

«
»

Patronat medialny portalu wo24.pl

Wszystkich organizatorów, menagerów i producentów zapraszamy do promowania swoich przedsięwzięć i wszelakiego rodzaju akcji za pomocą portalu wo24.pl

 
Logo wo24.pl POBIERZ

Wo24.pl to witryna, która doskonale nadaje się do promocji koncertów, wydarzeń kulturalnych, i sportowych, imprez masowych oraz niszowych.

 

Mówiąc o promocji mamy na myśli:

 

– Ekspozycję wiadomości dostarczonych przez organizatora na stronie  głównej wo24.pl oraz wszystkich podstronach w zakładce patronackiej.

– Umieszczenie na stronie głównej w dziale Patronat plakatu zapowiadającego imprezę.

– Umieszczenie materiałów promocyjnych oraz informacji dostarczonych przez organizatora  w oddzielnym artykule.

– Zorganizowanie konkursu biletowego dla użytkowników portalu wo24.pl

– Zamieszczenia zapowiedzi w formie audio, video, grafiki itp.

 

UWAGA. Część z powyższych opcji jest możliwa po indywidualnych negocjacjach i przy zaangażowaniu organizatora (dostarczeniu materiałów promocyjnych). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani promowaniem swojej imprezy/wydarzenia z pomocą wo24.pl – prosimy o kontakt: redakcja@wo24.pl

 

 

Co zrobić, aby uzyskać patronat medialny wo24.pl ?

 

Zainteresowana organizacja/instytucja przysyła e-mail na  adres: redakcja@wo24.pl  z ofertą patronacką (opis wydarzenia, oczekiwania od patrona medialnego, oferta dla patrona medialnego). Ze względu na harmonogram pracy redakcji oraz realizację zobowiązań, ustalenia dot. objęcia patronatem wydarzenia powinny być podejmowane z około dwu  miesięcznym wyprzedzeniem.

 

Warunkiem objęcia patronatem medialnym zgłaszanej imprezy jest umieszczenie na materiałach promocyjnych logotypu wo24.pl

 

Kolejnym krokiem jest dostarczenie plakatu oraz informacji o organizowanym przedsięwzięciu na adres: redakcja@wo24.pl
Pozostałe warunki (np. dodatkowe buttony, informacja audio/video, konkursy) ustalane są indywidualnie.

 

 

Regulamin przyznawania patronatów nad imprezami:

O przyznaniu patronatu przez portal wo24.pl albo o odmowie organizator zostanie powiadomiony przez redakcję drogą elektroniczną w ciągu 7 dni od daty potwierdzenia otrzymania zgłoszenia.

 

1. Po otrzymaniu informacji o przyznaniu patronatu organizator zobowiązany jest do przedstawienia planu promocji imprezy.

2. Konieczne do otrzymania patronatu jest umieszczenia logotypu wo24.pl na stronie internetowej organizatora oraz materiałach promocyjnych, w tym szczególnie na plakatach i ulotkach. Logotyp można pobrać stąd (LINK) lub zgłaszając się po niego pisząc na redakcja@wo24.pl.

3. Organizator zobowiązuje się do udzielenia dwóch akredytacji na imprezę wskazanym przez redakcję osobom w celu wykonania fotorelacji lub przeprowadzenia rozmowy z artystami. Jeśli na imprezę nie będą mogli przybyć fotoreporterzy portalu wo24.pl, organizator zobowiązuje się przesłać zdjęcia po zakończeniu imprezy. Wówczas zdjęcia te plus ewentualny opis, relacja zostaną opublikowane.

4. Organizator godząc się na patronat medialny na prośbę redakcji zobowiązuje się do udostępnienia 2 wejściówek/biletów na organizowane przez siebie wydarzenie celem przeprowadzenia konkursu i rozdania wejściówek/biletów użytkownikom Portalu wo24.pl.

5. Wszelkie zmiany w programie imprez objętych patronatem należy zgłaszać najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia – jeśli organizator nie zgłosi zmian w odpowiednim terminie, emisja informacji odbywać się będzie na podstawie wcześniej dostarczonych informacji.

6. Portal wo24.pl może odmówić objęcia patronatu medialnego nad imprezą bez podania przyczyny.

7. Przyznanie patronatu medialnego przez portal wo24.pl nie oznacza deklaracji wsparcia finansowego lub logistycznego przez portal wo24.pl dla organizatora.

8. W wyniku naruszenia któregoś z punktu niniejszego regulaminu przez organizatora, Portal wo24.pl zastrzega sobie prawo do wycofania się z promocji imprezy.

Logo wo24.pl POBIERZ