Najbardziej rowerowe miasto w Polsc…

Tego dowiemy się na końcu września.…

Gągławki - miejscowość w woj. warm-…

Gągławki – wieś w Polsce położona w…

Literackie Topografie Olsztyna – sp…

Literatura wychodzi na ulice, schod…

Dbaj o serce masz tylko jedno! Dowi…

Choroby kardiologiczne wciąż zajmuj…

SKATEPARK w Wielbarku - zdjęcia - w…

Skatepark w Wielbarku jest częścią …

«
»

Pastorałki Ani Rusowicz 11 grudnia 2017 w Filharmonii w Szczecinie

Zapraszamy na wyjątkowy koncert przedświąteczny ANIA RUSOWICZ i Goście
Big-beatowe Pastorałki. Szczecin, Filharmonia, 11 grudnia 2017, godz. 19.00

Bilety są w sprzedaży na www.bilety.fm, w punkcie sprzedaży bilety.fm na Zamku w Szczecinie,
na www.eventim.pl oraz w salonach Empik, Media Markt i Saturn w całym kraju.

Bilety dla grup i firm: , tel./fax: 91.4237712, tel. kom.: 515.759157

Ania Rusowicz to doskonale znana i uznana polska wokalistka, która ma na koncie trzy bardzo udane płyty oraz liczne nagrody. Artystka jest między innymi laureatką prestiżowej nagrody Fryderyka. Album „RetroNarodzenie” ukazał się w grudniu 2016. Dwie pierwsze płyty artystki to „Mój Big-Bit” z 2011 i „Genesis” z 2013 roku.

Pochodząca z albumu „RetroNarodzenie” piosenka „Trudne życzenia” była jedną z najważniejszych i najpiękniejszych polskich piosenek 2016 roku. Na Liście Przebojów Trójki spędziła rekordową ilość 28 tygodni (od grudnia 2015 do lipca 2016), z czego 16 tygodni w pierwszej dziesiątce!

Ania Rusowicz i Adam Nowak – „Trudne życzenia”

www.youtube.com/watch?v=w6sLy19GK3w

Wśród współtwórców „RetroNarodzenia” obok Adama Nowaka z zespołu Raz Dwa Trzy znaleźli się m.in.: Renata Przemyk, Martyna Jakubowicz, Ania Brachaczek, Artur Andrus, Czesław Śpiewa, Natalia Niemen, Marek Piekarczyk oraz Andrzej i Jacek Zielińscy (Skaldowie). Zarówno krytyka jak i słuchacze ocenili płytę bardzo wysoko, nie brakowało takich określeń jak „pastorałkowe arcydzieło”.
„Ania Rusowicz ma nie tylko głos, muzyczne wyczucie i charakter, ale też odwagę. Bo właśnie to trzeba mieć, żeby napisać dwanaście świetnych, chwytliwych, nowych piosenek bożonarodzeniowych i wlać w nie bigbitowy charakter”.
„RetroNarodzenie” to płyta niezwykle oryginalna, choć czerpiąca pełnymi garściami z brzmień, rytmów, instrumentacji i charakteru muzyki sprzed kilkudziesięciu lat. Ania Rusowicz odnalazła dla siebie niszę, w której nie tylko dobrze się czuje, ale którą potrafi swoją niepowtarzalną osobowością wypełnić. Jej pastorałki są mądre, mówią o uniwersalnych prawdach, ale też każą zastanowić się nad świętami, spotkaniami z rodziną i przemijającym czasem”.

www.aniarusowicz.com.pl
www.facebook.com/ania.rusowicz

 

inf. prasowa

Tagi