Olsztyn: 90-lecie LOP

11 grudnia 2018 r. w olsztyńskiej R…

Świąteczny "Bieg na 6 łap" w Olszty…

Dziś 16 grudnia 2018 r. w Schronisk…

parkrun Olsztyn #60 - zdjęcia

Przy temperaturze około zero stopni…

Węglowodany w diecie sportowca. Jak…

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie…

Deszczowe bieganie podczas CITY TRA…

Weekend 8-9 grudnia 2018 nie należa…

«
»

Ostróda: Akcja charytatywna i konwent tatuażu w amfiteatrze

Kolejna impreza z cyklu Jesień w amfiteatrze to: I Ostródzki Festiwal Tatuażu Ink-Masters, który odbędzie się w sobotę 24 listopada 2018 r.

 

Festiwal ma na celu przełamanie w społeczeństwie barier tematu tabu, którym jest tatuaż. Pragniemy wam przekazać nasz piękny, kolorowy artystyczny świat. Na imprezie dla zwiedzających będzie czekać masa atrakcji przede wszystkim śmietanka najlepszych renomowanych studio tatuażu w akcji, konkursy, w których wyłaniani będą zwycięzcy w poszczególnych kategoriach prac tatuatorskich, wystawa gadów prosto ze studia Repto-Ink , koncerty, strefa mody, akcje charytatywne i wiele innych atrakcji dla naszych najmłodszych pociech!!

Także przybywajcie całymi rodzinami na Ostródzki Amfiteatr dnia 24.11.2018r. o godzinie 10.00. WSTĘP WOLNY!! Serdecznie Zapraszamy!!!!

Organizatorami Festiwalu są: Geometria Studio Tatuażu z Ostródy oraz Centrum Kultury w Ostródzie.

https://www.facebook.com/events/1137285643093130/

foto / mat. prasowe

Wiktor Banasik niedawno uległ poważnemu wypadkowi drogowemu. Potrzebuje środków pieniężnych na długotrwałą rehabilitację po operacji piszczela, kolana i ręki.

Pomóżmy Wiktorowi wrócić do zdrowia i zagrać jeszcze raz w siatkę, wejść na drzewo, pojechać motocrossem, zatańczyć na imprezie, pograć w piłkarzyki…

Dzięki Studio Tatuażu GeometriaCentrum Kultury w Ostródzie oraz Wam wszystkim będziemy mogli pomóc Wiktorowi wrzucając pieniądz do puszki lub wylicytować jakiś przedmiot podczas Festiwal Tatuażu Ostróda Ink-Masters w amfiteatrze 24 listopada tego roku. Przybywajcie od godz. 10.00!!!!!!!

Chętni do przeznaczenia przedmiotów na aukcje mogą je przynosić do amfiteatru do pokoju 105.

https://www.facebook.com/events/1847870901995753/

 

inf. prasowa

Tagi