Kilka dni temu został oddany do ruc…

«
»

Olsztyn: Warmia pokonała AZS Bydgoszcz bez historii

W 11. kolejce Warmiacy bez większych problemów pokonali outsidera ligi 38:27. Warmiacy grając z najsłabszym zespołem w lidze niestety dostosowali sposób gry do przeciwnika.

Olsztynianie zagrali nerwowo i nieskładnie, a do tego doszła również słaba skuteczność. Bydgoszczanie bez większego problemu zdobywali bramki na początku meczu, na szczęście po 10 minutach otrząsnęli się z marazmu i przystąpili do odrabianie strat bo stratą można nazwać jednobramkową przewagę. W rezultacie na przerwę zawodnicy wychodzili z wynikiem 22:13. Po przerwie kiedy wynik osiągnął bezpieczny poziom trener olsztyniaków Karol Adamowicz pozwolił odpocząć podstawowemu składowi. Bohaterem meczu został skrzydłowy Aleksander Kryszeń zdobywca 10 bramek.
Warmia wystąpiła w nieco okrojonym składzie – z kontuzją kolana boryka się kapitan olsztynian Jacek Zyśk, trener dał też wolne Karolowi Królikowi i bramkarzowi Mateuszowi Gawrysiowi, którzy obejrzeli mecz z ławki.

Warmia Traveland Olsztyn – AZS UWK Bydgoszcz 38:27 (22:13)

Warmia: M. Koledziński, – Kryszeń 10, Kopyciński 2, Deptuła 7, Kempiński 2, S. Koledziński 1, Hegier 2, Wojciechowski 7, Sikorski 3, Idzikowski 2, Bonk 2, Wierzbicki, Nogal, Terlecki

Kary: 6 min.
Karne: 2/2

AZS UKW: Paulus – Rupp 4, Matlach 1, Łyszczarz , Wojdak 2, Żochowski 3, Andrzejewski 3, Kłoś 3, Wolski 1, Zaborowski 3 , Zakrzewski 1, Wiśniewski 3,
Kary: 4 min.