Terytorialsi strzelali z GROT-ów

W Morągu żołnierze Wojsk Obrony Ter…

XVI Bieg Jakubowy

Zapraszamy na XVI Bieg Jakubowy, kt…

III Mazurski Bieg na Kulce

Zapraszamy na trzecią odsłonę ciesz…

Leśne Run Warmia 2018

Drodzy biegacze wspólnie z Gminą St…

Olsztyn: Turniej PUCHARU POLSKI dar…

Zapraszamy na Turniej PUCHARU POLSK…

«
»

Olsztyn: Projektuję z Piotrem Grzymowiczem

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela i Przyjaciele zapraszają 9 marca 2018 o 9.30 do udziału w programie edukacyjnym „PROJEKTUJĘ Z PIOTREM GRZYMOWICZEM”.

 

 

Program jest objęty Honorowym Patronatem przez Dr hab. inż. Pawła WIELGOSZA, Dziekana Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa               Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Olsztyn, to dynamicznie zmieniające się miasto funkcjonalne i przyjazne ludziom. Zmiany, które zachodzą  powinny uwzględniać potrzeby wszystkich mieszkańców, a szczególnie tych młodych. Ich pomysły zostaną wsparte wiedzą Studentów WGIPiB UWM i zaproponowane do uwzględnienia w planach rozwoju miasta. Program z Prezydentem, Dr inż. Piotrem GRZYMOWICZEM, jest wyrazem partnerskiego traktowania Dzieci ,które uczą się nie tylko sztuki współpracy z Prezydentem Olsztyna i innymi organami administracji samorządowej, jak Rada Osiedla „Wojska Polskiego”, ale również planowania i projektowania .

Zapraszamy do włączenia się w ten ważny program nie tylko mieszkańców Olsztyna, ale również Dzieci z miast i wsi naszego województwa. Wystarczy się rozejrzeć po swoim otoczeniu, poszukać elementu do zmiany i w formie rozwiązania przedstawić swojemu Burmistrzowi czy Sołtysowi.

Placówki zainteresowane udziałem w programie z Prezydentem Olsztyna prosimy o zgłaszanie się pod nr tel 669950150

Zbigniew Majchrzak

Tagi