Olsztyn: 90-lecie LOP

11 grudnia 2018 r. w olsztyńskiej R…

Świąteczny "Bieg na 6 łap" w Olszty…

Dziś 16 grudnia 2018 r. w Schronisk…

parkrun Olsztyn #60 - zdjęcia

Przy temperaturze około zero stopni…

Węglowodany w diecie sportowca. Jak…

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednie…

Deszczowe bieganie podczas CITY TRA…

Weekend 8-9 grudnia 2018 nie należa…

«
»

Olsztyn: Projektuję z Piotrem Grzymowiczem

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela i Przyjaciele zapraszają 9 marca 2018 o 9.30 do udziału w programie edukacyjnym „PROJEKTUJĘ Z PIOTREM GRZYMOWICZEM”.

 

 

Program jest objęty Honorowym Patronatem przez Dr hab. inż. Pawła WIELGOSZA, Dziekana Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa               Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Olsztyn, to dynamicznie zmieniające się miasto funkcjonalne i przyjazne ludziom. Zmiany, które zachodzą  powinny uwzględniać potrzeby wszystkich mieszkańców, a szczególnie tych młodych. Ich pomysły zostaną wsparte wiedzą Studentów WGIPiB UWM i zaproponowane do uwzględnienia w planach rozwoju miasta. Program z Prezydentem, Dr inż. Piotrem GRZYMOWICZEM, jest wyrazem partnerskiego traktowania Dzieci ,które uczą się nie tylko sztuki współpracy z Prezydentem Olsztyna i innymi organami administracji samorządowej, jak Rada Osiedla „Wojska Polskiego”, ale również planowania i projektowania .

Zapraszamy do włączenia się w ten ważny program nie tylko mieszkańców Olsztyna, ale również Dzieci z miast i wsi naszego województwa. Wystarczy się rozejrzeć po swoim otoczeniu, poszukać elementu do zmiany i w formie rozwiązania przedstawić swojemu Burmistrzowi czy Sołtysowi.

Placówki zainteresowane udziałem w programie z Prezydentem Olsztyna prosimy o zgłaszanie się pod nr tel 669950150

Zbigniew Majchrzak

Tagi