Najbardziej rowerowe miasto w Polsc…

Tego dowiemy się na końcu września.…

Gągławki - miejscowość w woj. warm-…

Gągławki – wieś w Polsce położona w…

Literackie Topografie Olsztyna – sp…

Literatura wychodzi na ulice, schod…

Dbaj o serce masz tylko jedno! Dowi…

Choroby kardiologiczne wciąż zajmuj…

SKATEPARK w Wielbarku - zdjęcia - w…

Skatepark w Wielbarku jest częścią …

«
»

Olsztyn: Projektuję z Piotrem Grzymowiczem

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela i Przyjaciele zapraszają 9 marca 2018 o 9.30 do udziału w programie edukacyjnym „PROJEKTUJĘ Z PIOTREM GRZYMOWICZEM”.

 

 

Program jest objęty Honorowym Patronatem przez Dr hab. inż. Pawła WIELGOSZA, Dziekana Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa               Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Olsztyn, to dynamicznie zmieniające się miasto funkcjonalne i przyjazne ludziom. Zmiany, które zachodzą  powinny uwzględniać potrzeby wszystkich mieszkańców, a szczególnie tych młodych. Ich pomysły zostaną wsparte wiedzą Studentów WGIPiB UWM i zaproponowane do uwzględnienia w planach rozwoju miasta. Program z Prezydentem, Dr inż. Piotrem GRZYMOWICZEM, jest wyrazem partnerskiego traktowania Dzieci ,które uczą się nie tylko sztuki współpracy z Prezydentem Olsztyna i innymi organami administracji samorządowej, jak Rada Osiedla „Wojska Polskiego”, ale również planowania i projektowania .

Zapraszamy do włączenia się w ten ważny program nie tylko mieszkańców Olsztyna, ale również Dzieci z miast i wsi naszego województwa. Wystarczy się rozejrzeć po swoim otoczeniu, poszukać elementu do zmiany i w formie rozwiązania przedstawić swojemu Burmistrzowi czy Sołtysowi.

Placówki zainteresowane udziałem w programie z Prezydentem Olsztyna prosimy o zgłaszanie się pod nr tel 669950150

Zbigniew Majchrzak

Tagi