CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden …

Niby w mieście, ale w naturze! B…

4. Cross Bielański

10 km biegu sztafetowego? To możli…

Ważne zwycięstwo Mai Włoszczowskiej…

Maja Włoszczowska nie miała sobie …

Europejski sukces olsztyńskich żegl…

Dwa złote i jeden srebrny medal dl…

Olsztyn: Kwesta na zabytkowe nakrop…

Tradycyjnie już podczas dnia Wszys…

«
»

Olsztyn: Odnalazł się poszukiwany 26-latek

Odnalazł się 26-letni mężczyzna, który w piątek po południu zaginął w okolicach osiedla Dajtki. Poszukiwania trwały 5 dni. Policjanci opublikowali wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który ostał zauważony na drodze w okolicy miejscowości Szczęsne. 26-latek został przekazany w ręce lekarzy na obserwację, jego życiu nic już nie zagraża.

 

Od piątku olsztyńscy policjanci szukali zaginianego w rejonie osiedla Dajtki 26-letniego mężczyzny. Do działań poszukiwawczych zaangażowane zostały służby ratunkowe i policjanci. Funkcjonariusze za zgodą rodziny upublicznili również wizerunek mężczyzny aby dotarł on w jak najszybszym czasie do jak największej liczby osób mogących pomóc w poszukiwaniach.

Dzisiaj przed południem do policjantki koordynującej akcję poszukiwawczą zadzwoniła matka 26-latka z informacją, że został on zauważony w okolicy miejscowości Szczęsne. Mężczyzna szedł poboczem w kierunku Olsztyna. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili, że jest to poszukiwany 26-letni mieszkaniec Olsztyna.

Na szczęście 26-latek został odnaleziony cały i zdrowy. Policjanci ustalili, że 26-latek prawdopodobnie mógł przejść kilkaset kilometrów. Funkcjonariusze na miejsce znalezienia mężczyzny wezwali karetkę pogotowia w celu udzielenia niezbędnej pomocy medycznej. Po wszystkim w asyście policji 26-latek został przewieziony do szpitala na obserwację.

rp