Rajd rowerowy. Otwarcie olsztyńskie…

Zapraszamy na otwarcie olsztyński…

Rowerowe podchody "ORIENTUJ SIĘ! W …

Zapraszamy na IV edycję rowerowej …

Pierwszy raz na rowerze elektryczny…

Rowery elektryczne wciąż są selekt…

Ostróda: „Muzyczne Podwieczorki na …

Nawiązując do tradycji niegdysiejs…

Pierwsze podanie nowatorskiego leku…

Najnowocześniejsze leczenie rdzen…

«
»

Olsztyn: Jeziorowcy na stadionie

Lakers American Day będzie niezwykłym zakończeniem sezonu futbolu amerykańskiego w Olsztynie. Oryginalne wydarzenie odbędzie się w niedzielę (2 czerwca) na stadionie miejskim przy al. Piłsudskiego.

Finał sezonu 2019 Ligi Futbolu Amerykańskiego nie będzie tylko zwykłym meczem. Działacze Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers zapowiadają przedsięwzięcie niczym ze Stanów Zjednoczonych. Poza pojedynkiem z Seahawks Gdynia szykuje się więc prawdziwa zabawa.

Najbliższy rywal Jeziorowców to wielokrotny mistrz Polski. W obecnych rozgrywkach zajmuje drugie miejsce w grupie. Bez wątpienia jest faworytem konfrontacji z olsztynianami. Jednak żywiołowy doping może pomóc ekipie z naszego miasta w sprawieniu niespodzianki.

– Poza emocjami sportowymi możecie spodziewać się wielu innych atrakcji, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – zachęcają organizatorzy meczu. – Będzie występ zespołu Traffic Junky, DJ EXO, Food Trucki, park zabaw dla dzieci, konkursy i wiele więcej. To wszystko sprawi, że wspaniale będą bawiły się całe rodziny.

Ekipa ze stolicy regionu zajmuje teraz czwarte miejsce w północnej grupie. W siedmiu dotychczasowych meczach wygrała dwukrotnie, poniosła pięć porażek. Co ciekawe, oba zwycięstwa Jeziorowcy odnieśli w meczach wyjazdowych.

Lakers American Day zacznie się w niedzielę (2 czerwca) o 12:00 na stadionie przy al. Piłsudskiego. Wstęp jest darmowy. Wydarzenie patronatem honorowym objął Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

źródło: olsztyn.eu