LINIA GYM HARD MARKI SINSAY

Najnowsza kolekcja SiNSAY, czyli sp…

Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny …

W oddalonej o ponad 52 km od stolic…

Koncert Biblii Audio – uroczysty fi…

Twórcy Biblii Audio, największego s…

III Dyktando Rzeszowskie za nami

Prawie 100 osób uczniów, mieszkańcó…

Powiat braniewski. Turystycznie i s…

Zarząd Powiatu Braniewskiego wybrał…

«
»

Olsztyn Green Festival 2017

W weekend 12-13 sierpnia 2017r. odbędzie się kolejna edycja olsztyńskiego festiwalu muzycznego. Są już pierwsze gwiazdy.

 

Olsztyn Green Festival wpisał się na dobre w kalendarz imprez stolicy Warmii. Co więcej, jest uznawany za sztandarowe wydarzenie Olsztyna, które przyciąga nie tylko rzesze mieszkańców, ale również wielu turystów. Wyróżnikiem oraz kluczem do sukcesu Olsztyn Green Festival jest jego różnorodność. Program skierowany jest do różnych grup wiekowych, o rożnych upodobaniach muzycznych. Poza koncertami organizatorzy zapewniają wiele atrakcji związanych przede wszystkim ze sportem i rekreacją. Wszystko to w pięknym otoczeniu jeziora Ukiel.

Olsztyn Green Festival wziął udział w plebiscycie na najlepszy festiwal muzyczny w Polsce, organizowanym przez portal „Cojestgrane24.pl”. Głosem internautów uplasował się na zaszczytnym drugim miejscu. Wysoka pozycja jest tym bardziej istotna, że olsztyńskie wydarzenie muzyczne konkurowało z największymi imprezami z całego kraju. O miano najlepszego festiwalu muzycznego w Polsce walczyły m. in.  Orange Warsaw Festival, Open’er Festival, Off Festival, Tauron Nowa Muzyka, Kraków Live Festival, Przystanek Woodstock czy  Audioriver Festiwal. Ten ostatni wyprzedził o jedno oczko olsztyńskiego reprezentanta. Wyniki plebiscytu tutaj

Przed nami 4. edycja Olsztyn Green Festival, która odbędzie się w weekend 12-13 sierpnia 2017 roku, tradycyjnie nad jeziorem, na terenie plaży miejskiej w Olsztynie. Znamy pierwsze gwiazdy.

– Podczas festiwalu wystąpią m.in. Łąki Łan oraz Xxanaxx – pisze na stronie festiwalu organizator imprezy. – Szczegółowy program oraz informacje o kolejnych wykonawcach będziemy podawać na bieżąco.

Podobnie jak w  latach ubiegłych poza koncertami na uczestników festiwalu  będzie czekać mnóstwo wydarzeń towarzyszących, w tym propagujących ekologię i zdrowy tryb życia.

Więcej o festiwalu tutaj

źródło: olsztyn.eu

Tagi