WIZZ AIR - ZAPAKUJ SIĘ JAK PROFESJO…

Idzie lato i czas wyjąć z szaf pok…

Jak wybrać rower dla dziecka?

Laptopy, konsole, a nawet quady. T…

100-lecie złotego, Adam HEYDEL

 9 maja 2019 r. Uniwersytet Nowoc…

Regeneracja po starcie w maratonie …

Bieganie nie ogranicza się wyłączn…

Stawiguda: Bezpłatne zajęcia FITNES…

Są to zajęcia wzmacniające mięśnie…

«
»

Olsztyn: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych zaprasza

Najbliższe tygodnie to gratka dla wielbicieli jazzu – w olsztyńskim Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych wystąpi Grażyna Auguścik z towarzyszeniem Andrzeja Jagodzińskiego i jego „Trio”.

Grażyna Auguścik to wokalistka o międzynarodowej sławie. Jej niezwykły głos, zaliczany do najważniejszych w światowym jazzie, pojawił się na kilkudziesięciu płytach. Na co dzień mieszkająca w Stanach dyplom ukończenia studiów odebrała z rąk Philla Collinsa i Ala Jarreau. Siłą i barwą głosu Auguścik zachwycają się krytycy po obu stronach Atlantyku – piszą między innymi o niezwykłym brzmieniu, swobodzie i własnym stylu wokalnej interpretacji, wyjątkowej precyzji, świeżości i inwencji.
Koncertowała i nagrywała z takimi sławami jak Jim Hall, John Medeski, Patricia Barber, Michał Urbaniak i Urszula Dudziak. Przez kilka lat z rzędu uznana za najlepszą wokalistkę jazzową przez magazyn „Jazz Forum”.


Drugie wydarzenie to kultowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – „Scenariusz dla trzech aktorów” Bogusława Schaffera w reżyserii Mikołaja Grabowskiego. Mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi zdradzając nieco ze swej prywatności, przeniosą Państwa w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby,„Teatru w teatrze” na pograniczu absurdu i rzeczywistości. Widowisko to gwarancja naprawdę przedniej zabawy, autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.

Bilety w kasie CEiIK od 13 marca 2017 r. Kasa czynna od poniedziałku do soboty od 8.00 do 18.00.

Rezerwacja, informacja, sprzedaż: 89 513 17 34, koncertowo@ceik.eu

Zapraszamy!
Elwira Załoga / Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie