Rajd rowerowy. Otwarcie olsztyńskie…

Zapraszamy na otwarcie olsztyński…

Rowerowe podchody "ORIENTUJ SIĘ! W …

Zapraszamy na IV edycję rowerowej …

Pierwszy raz na rowerze elektryczny…

Rowery elektryczne wciąż są selekt…

Ostróda: „Muzyczne Podwieczorki na …

Nawiązując do tradycji niegdysiejs…

Pierwsze podanie nowatorskiego leku…

Najnowocześniejsze leczenie rdzen…

«
»

Targi Fashion for Kids 28-29.06.2018

Targi Kontraktacyjne Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych Fashion for Kids to nowość w kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego oraz dla branży dziecięcej. Premierowa edycja wydarzenia odbędzie się od 28 do 29 czerwca 2018 w Kielcach.

Fashion for Kids to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami ze świata szeroko pojętej mody dla najmłodszych. Wystawa targowa, organizowana w formule Business to Business, skupia najważniejszych producentów, hurtowników oraz dystrybutorów branży dziecięcej z całej Europy. Przez dwa dni trwania imprezy właściciele wiodących marek odzieżowych prezentować będą m.in. ubrania i bieliznę dla kobiet w ciąży, odzież dla noworodków, niemowląt, dzieci i młodzieży oraz wyroby obuwnicze. Nie zabraknie designerskich projektów i kolekcji młodych twórców. Specjalnie wyselekcjonowaną ofertę będzie można obejrzeć podczas pokazów mody, gdzie najlepsze marki szyjące dla dzieci pokażą kolekcje na nadchodzący sezon. Oprócz ubraniowych premier i nowości, na stoiskach wystawców zaprezentowane zostaną także pościele, koce, poduszki, pledy, otulacze oraz dodatki, takie jak torebki, plecaki, ozdoby do włosów czy biżuteria dziecięca.

Udział w pierwszej edycji Fashion for Kids 2019 zadeklarowały firmy z 8 krajów Europy, w tym z Wielkiej Brytanii, Polski, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec, Danii Ukrainy. Obecni będą także tureccy inwestorzy. Większość z wystawców tworzących Fashion for Kids 2019 to dobrze znani producenci i przedsiębiorcy szyjący dla dzieci. Wśród nich znajdą się przedstawiciele odzieżowych sklepów dziecięcych (stacjonarnych i internetowych), kupcy, hurtownicy, przedstawiciele salonów sprzedaży, projektanci i designerzy.

Debiutujące wydarzenie kieleckiego ośrodka targowe obfitować będzie w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących. Organizatorzy zaplanowali spotkania i konferencje z udziałem najlepszych ekspertów branży dziecięcej. Fashion for Kids to także możliwość do spotkania mediów opiniotwórczych oraz autorów popularnych blogów i vlogów, zajmujących się modą dziecięcą i tematyką lifestylowo – perentingową.  Już w czerwcu Targi Kielce zostaną stolicą Polski mody dziecięcej.

 

inf. prasowa organizatora
dodano: 19-05-2018