Westerplatte – Spotkania z historią

1 i 2 września 2018 r. Wartownia nr…

Debiut 4 Warmińsko-Mazurskiej Bryga…

Zawody Long Range Mykita „Special E…

Miejski Klub Sportowy Mieszko Gniez…

Drużyna seniorów MKS Mieszko Gniezn…

Mistrzostwa Europy ERGO Hestia Cham…

Paweł Tarnowski, Małgorzata Białeck…

SHOW SZALONYCH NAUKOWCÓW, CZYLI EDU…

Barwne widowisko o naukowych perype…

«
»

Targi Fashion for Kids 28-29.06.2018

Targi Kontraktacyjne Odzieży i Tekstyliów Dziecięcych Fashion for Kids to nowość w kalendarzu kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego oraz dla branży dziecięcej. Premierowa edycja wydarzenia odbędzie się od 28 do 29 czerwca 2018 w Kielcach.

Fashion for Kids to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami ze świata szeroko pojętej mody dla najmłodszych. Wystawa targowa, organizowana w formule Business to Business, skupia najważniejszych producentów, hurtowników oraz dystrybutorów branży dziecięcej z całej Europy. Przez dwa dni trwania imprezy właściciele wiodących marek odzieżowych prezentować będą m.in. ubrania i bieliznę dla kobiet w ciąży, odzież dla noworodków, niemowląt, dzieci i młodzieży oraz wyroby obuwnicze. Nie zabraknie designerskich projektów i kolekcji młodych twórców. Specjalnie wyselekcjonowaną ofertę będzie można obejrzeć podczas pokazów mody, gdzie najlepsze marki szyjące dla dzieci pokażą kolekcje na nadchodzący sezon. Oprócz ubraniowych premier i nowości, na stoiskach wystawców zaprezentowane zostaną także pościele, koce, poduszki, pledy, otulacze oraz dodatki, takie jak torebki, plecaki, ozdoby do włosów czy biżuteria dziecięca.

Udział w pierwszej edycji Fashion for Kids 2019 zadeklarowały firmy z 8 krajów Europy, w tym z Wielkiej Brytanii, Polski, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec, Danii Ukrainy. Obecni będą także tureccy inwestorzy. Większość z wystawców tworzących Fashion for Kids 2019 to dobrze znani producenci i przedsiębiorcy szyjący dla dzieci. Wśród nich znajdą się przedstawiciele odzieżowych sklepów dziecięcych (stacjonarnych i internetowych), kupcy, hurtownicy, przedstawiciele salonów sprzedaży, projektanci i designerzy.

Debiutujące wydarzenie kieleckiego ośrodka targowe obfitować będzie w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących. Organizatorzy zaplanowali spotkania i konferencje z udziałem najlepszych ekspertów branży dziecięcej. Fashion for Kids to także możliwość do spotkania mediów opiniotwórczych oraz autorów popularnych blogów i vlogów, zajmujących się modą dziecięcą i tematyką lifestylowo – perentingową.  Już w czerwcu Targi Kielce zostaną stolicą Polski mody dziecięcej.

 

inf. prasowa organizatora
dodano: 19-05-2018

Tagi