Dni Olsztyna 2019 - program

Dni Olsztyna to znakomita okazja d…

Udany powrót Mai Włoszczowskiej. 13…

Maja Włoszczowska ma za sobą bardz…

Cisowianka Mazovia MTB Marathon / O…

Już niespełna dwa tygodnie dzielą …

Policjant Twoim Przyjacielem!

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela…

Wiktor Kujawa i Marta Szenk najleps…

W środę, 17 lipca 2019 nad olsztyń…

«
»

Nie daj się nabrać

„Nie daj się nabrać”, to kampania społeczna Narodowego Banku Polskiego, której celem jest uczenie bezpiecznego obchodzenia się pieniędzmi. Jest to szczególnie ważne przed okresami gdy jesteśmy w dobrych nastrojach, które mogą zmniejszać naszą ostrożność. Wakacje są właśnie takim okresem.

 

     Okręgowy Oddział Narodowego Banku Polskiego w Olsztynie, w czerwcu tradycyjnie przeprowadził cykl zajęć dla dzieci i młodzieży.W ciepłej i przyjaznej atmosferze dzieci uczyły się sztuki bezpiecznych finansów oraz sztuki oszczędzania i świadomego uczestniczenia w budżecie domowym. Pani Hanna BŁOŃSKA, Dyrektor Oddziału Okręgowego NBP w Olsztynie i Panie Anna KARPIAK-OLSZEWSKA , Wioleta WASILEWSKA i Pan Marek GRYGOROWICZ, uważają, że można połączyć edukację z zabawą. Daje to świetne efekty, dzieci chętnie uczestniczą w programach NBP.
      Wszystkie programy są dedykowane tym, którzy sto lat temu przyczynili się do odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, szczególnie Premierowi Władysławowi GRABSKIEMU, służą też upamiętnieniu 190 rocznicy utworzenia Banku Polskiego.
      NBP, zaprasza też do udziału w ciekawym konkursie :
„Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie www.nbp.pl/konkursy. Wypełniony wniosek o dofinansowanie, stanowiący załącznik nr 1 do regulaminu, prosimy przesłać na adres mlodziez@nbp.pl
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5 lipca 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wrześniu 2018 r.
Czekamy na Państwa projekty! Jesteśmy przekonani, że ostatnie 100 lat historii gospodarczej Polski rozbudzi ciekawość młodych ludzi, a obchody Święta Niepodległości w Państwa szkołach okażą się wyjątkowym wydarzeniem.”
      Polecamy stronę www.nbp.pl   
                                                                          Zbigniew Majchrzak
foto / mat. przesłane przez organizatorów (wszystkie)