Tomasz Osmulski i Monika Kaczmarek …

W minioną niedzielę po raz siódmy …

City Trail: Biegiem przez jesień i …

Już ponad sto osób jest na liście …

Akademia „Pro bono” w WSPiA Rzeszow…

Pomoc w zarządzaniu, prowadzeniu a…

Olsztyn: Kręć z Urzędem na rzecz dz…

Wyjątkowa akcja przy okazji Europe…

Szkoły z Gminy Dywity otrzymały 24 …

Aż 268 mieszkańców Gminy Dywity i …

«
»

Mistrzowska rozgrzewka z Centrum Handlowym Czyżyny

Mistrzostwa w piłce nożnej to wielkie święto nie tylko dla kibiców futbolu. Wszystkim udziela się wówczas nastrój dopingowania, rywalizacji i dobrej zabawy. Zanim jednak rozgrywki piłkarskie ruszą na dobre Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało dla swoich Klientów  doskonałą okazję do wczucia się w mundialowy klimat, organizując w dniach od 8 do 16 czerwca 2018 akcję promocyjną „Mistrzowska rozgrzewka”.

 

W akcji promocyjnej do wygrania są gadżety i akcesoria piłkarskie, które pozwolą na prawdziwe, patriotyczne kibicowanie. W puli znajduje się ponad 2 200 nagród natychmiastowych oraz nagroda główna – telewizor 58 cali.

 

W zabawie będzie mógł wziąć udział każdy klient, po okazaniu paragonu na zakupy dokonane na terenie Centrum Handlowego Czyżyny na kwotę min. 50 zł. W dedykowanym akcji kiosku multimedialnym  czekać będzie prawdziwa rozgrywka , w której liczy się wiedza i strategia. Można bowiem wybrać opcję gry o nagrodę natychmiastową lub nagrodę główną.

 

W obu wariantach liczy się wiedza – grając o nagrodę natychmiastową wystarczy odpowiedzieć na 1 pytanie, a w przypadku gry o telewizor, uczestnik musi  poprawnie odpowiedzieć na jak najwięcej pytań piłkarskich w czasie 90 sekund.

 

Akcja prowadzona będzie w mundialowej strefie na terenie CH Czyżyny.

 

Szczegóły na www.centrum-czyzyny.pl

O Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, Sinsay, Cropp, House, Douglas, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze.

Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.pl

 

inf. prasowa organizatora