Szczytno: Bieg Towarzyski „Mila Pre…

Zapraszamy do oglądania zdjęć z B…

"Dywicka 5" bieg i marsz Nordic Wal…

Piękne medale już są, a pod linki…

Dni Kultury Niemieckiej w Olsztynie

W związku z obchodami 20-lecia pa…

Kraków: Mistrzowski recital organow…

Fundacja Promocji Kultury i Sztuk…

Olsztyn: Festyn Magiczne Jakubowo

Samodzielny Publiczny Zespół Gruźl…

«
»

Miss Warmii i Mazur wspierają Fundacje Ronalda McDonalda!

Od zakończenia XXVIII Gali Regionalnego Konkursu Piękności Miss Warmii i Mazur minął zaledwie tydzień, a laureatki już zaczynają poznawać uroki życia wielkiego show biznesu. Wicemiss Warmii Mazur Natalia Schröder wraz z Majką Jeżowska, Paulą Tumalą, Martą Manowską, Lidią Kopanią, Dorotą Naruszewicz, Kasią Vu Manh, Olą Kisio, Anną Popek wsparły zacną akcję charytatywną organizowaną przez Fundacja Ronalda McDonalda.


Co zrobiły śliczne panie?6 marca w Szpitalu Pediatrycznym WUM w Warszawie odbyła się uroczysta konferencja z udziałem gwiazd wspierających budowę Domu Ronalda McDonalda. Wyjątkowe wydarzenie Kobiety dla Kobiet zostało zorganizowane dla Fundacji Ronalda McDonalda, ma być ważnym początkiem wielkiej charytatywnej aukcji, w której znajdą się wspaniałe kreacje gwiazd z wyjątkową historią. Obecne na uroczystości gwiazdy przekazały swoje cenne kreacje, które trafią na aukcje na charytatywnej platformie Allegro. Miss Warmii i Mazur przekazała na licytację sukienkę marki Je suis uszytą przez znaną projektantkę z Malborka Darię Szkutnik.


Pozyskane środki ze sprzedaży sukienek zostaną w całości przekazane na budowę Domu Ronalda McDonalda w Warszawie. Licytacje ruszają 15 marca i będą trwać przez 14 dni Prace budowlane zaczną się jesienią.Wszystkie gwiazdy podkreśliły, że cel budowy domu dla rodzin małych pacjentów jest dla nich niezwykle ważny, zatem bez zastanowienia dołączyły do misji Fundacji Aby Rodzina mogła być razem.Swoje kreacje na cele charytatywne przekazały: Majka Jeżowska, Paula Tumala, Marta Manowska, Lidia Kopania, Dorota Naruszewicz, Kasia Vu Manh, Ola Kisio, Anna Popek, Laura Breszka oraz Natalia Schröder – I Wicemiss Warmii i Mazur i Miss Azulena

inf. prasowa