Olsztyn: Marcin Margielewski goście…

O obyczaju i życiu arabskich szejk…

CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden …

Niby w mieście, ale w naturze! B…

4. Cross Bielański

10 km biegu sztafetowego? To możli…

Ważne zwycięstwo Mai Włoszczowskiej…

Maja Włoszczowska nie miała sobie …

Europejski sukces olsztyńskich żegl…

Dwa złote i jeden srebrny medal dl…

«
»

Mikołajkowe Podsumowanie RekreAKCJI 2017

W piątek 15 grudnia 2017 o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie (ul. Leśna 2) odbędzie się Mikołajkowe PODSUMOWANIE działań zrealizowanych w ramach RekreAKCJI w 2017 r. oraz zaproszenie do nowych aktywności: KLUBU Szczęśliwego Człowieka oraz Kreatywnego Malucha.

Miło nam poinformować, że RekreAKCJA obchodzi 5 urodziny!

Ta inicjatywa ma na celu promowanie aktywnego wypoczynku na ternie Gminy Stawiguda. W ramach tego działania przez cały rok organizowane są różne formy aktywności dedykowane szerokiemu gronu odbiorców.

– W tym roku mogliśmy wspólnie zadbać o kondycję fizyczną podczas niezwykle energetycznych zajęć FITNESS, wymagających TRENINGÓW FUNKCJONALNYCH oraz wprowadzonych pod koniec roku zajęć z SAMOOBRONY.

– Dzięki działaniom w KLUBIE PODRÓŻNIKA spotykaliśmy się wielokrotnie w świetlicy w Tomaszkowie i poznaliśmy podróżników- niejednokrotnie naszych sąsiadów, którzy zechcieli poświęcić swój czas i podzielić się swoimi zdjęciami i opowieściami o odwiedzonych zakątkach świata. Spotkaniom tym zawsze towarzyszyła kulinarna niespodzianka. Ponadto po raz kolejny odbyła się zabawa dla dzieci w KLUBIE małego PODRÓŻNIKA z licznymi zadaniami podróżniczymi.

– Wyruszyliśmy również w AUTOKAROWĄ PODRÓŻ PO WARMII Z PRZEWODNIKIEM i odwiedziliśmy Barczewo, Biskupiec, Łężany i Reszel.

– Podczas WYCIECZEK ROWEROWYCH i SPŁYWÓW KAJAKOWYCH poznaliśmy lepiej zróżnicowaną przyrodę gminy Stawiguda oraz okolic. Towarzyszący tym wydarzeniom przewodnicy PTTK dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą zarówno historyczną jak i przyrodniczą dotyczącą odwiedzanych terenów.

– Dzięki PLENEROM FOTOGRAFICZNYM podszlifowaliśmy nasze umiejętności co ułatwiło wykonanie dobrych zdjęć i zgłoszenie ich m.in. do corocznego KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Warmińskie Klimaty”.

– Od września br. ruszyły nowe zajęcia dedykowane najmłodszym w wieku od 2 do 5 lat realizowane pod nazwą Kreatywny Maluch.

– Kolejną nowością w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie są spotkania seniorów odbywające się pod hasłem KLUB Szczęśliwego Człowieka.

Na piątkowym spotkaniu odbędzie się:

– podsumowanie zrealizowanych wydarzeń wraz z fotoprezentacją,

– wręczenie podziękowań dla jednostek, które włączały się w realizację wydarzeń odbywających się w ramach RekreAKCJI,

– przedstawienie PLANÓW na rok 2018.

– Zaproszenie do nowych aktywności przygotowanych dla najmłodszych oraz seniorów.

– Twórcza zabawa animacyjna dla wszystkich uczestników.

– Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku oraz Quizu z nagrodami.

Zapraszamy WSZYSTKICH zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem na terenie Gmina Stawiguda!

 

inf. organizatora