Kolekcja dla fanów Harry'ego Potter…

Sinsay znalazł sposób by koniec wak…

Polskie góry latem coraz bardziej a…

Ponad 70 proc. Polaków twierdzi, że…

50 milionów kilometrów przez 100 dn…

Po stu dniach największej w Polsce …

5 najlepszych muzycznych festiwali,…

Rytmiczne brzmienia, najlepsze woka…

Sztafeta Niepodległości - żołnierze…

Dwa 24-osobowe zespoły złożone z żo…

«
»

Mikołajkowe Podsumowanie RekreAKCJI 2017

W piątek 15 grudnia 2017 o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie (ul. Leśna 2) odbędzie się Mikołajkowe PODSUMOWANIE działań zrealizowanych w ramach RekreAKCJI w 2017 r. oraz zaproszenie do nowych aktywności: KLUBU Szczęśliwego Człowieka oraz Kreatywnego Malucha.

Miło nam poinformować, że RekreAKCJA obchodzi 5 urodziny!

Ta inicjatywa ma na celu promowanie aktywnego wypoczynku na ternie Gminy Stawiguda. W ramach tego działania przez cały rok organizowane są różne formy aktywności dedykowane szerokiemu gronu odbiorców.

– W tym roku mogliśmy wspólnie zadbać o kondycję fizyczną podczas niezwykle energetycznych zajęć FITNESS, wymagających TRENINGÓW FUNKCJONALNYCH oraz wprowadzonych pod koniec roku zajęć z SAMOOBRONY.

– Dzięki działaniom w KLUBIE PODRÓŻNIKA spotykaliśmy się wielokrotnie w świetlicy w Tomaszkowie i poznaliśmy podróżników- niejednokrotnie naszych sąsiadów, którzy zechcieli poświęcić swój czas i podzielić się swoimi zdjęciami i opowieściami o odwiedzonych zakątkach świata. Spotkaniom tym zawsze towarzyszyła kulinarna niespodzianka. Ponadto po raz kolejny odbyła się zabawa dla dzieci w KLUBIE małego PODRÓŻNIKA z licznymi zadaniami podróżniczymi.

– Wyruszyliśmy również w AUTOKAROWĄ PODRÓŻ PO WARMII Z PRZEWODNIKIEM i odwiedziliśmy Barczewo, Biskupiec, Łężany i Reszel.

– Podczas WYCIECZEK ROWEROWYCH i SPŁYWÓW KAJAKOWYCH poznaliśmy lepiej zróżnicowaną przyrodę gminy Stawiguda oraz okolic. Towarzyszący tym wydarzeniom przewodnicy PTTK dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą zarówno historyczną jak i przyrodniczą dotyczącą odwiedzanych terenów.

– Dzięki PLENEROM FOTOGRAFICZNYM podszlifowaliśmy nasze umiejętności co ułatwiło wykonanie dobrych zdjęć i zgłoszenie ich m.in. do corocznego KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „Warmińskie Klimaty”.

– Od września br. ruszyły nowe zajęcia dedykowane najmłodszym w wieku od 2 do 5 lat realizowane pod nazwą Kreatywny Maluch.

– Kolejną nowością w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie są spotkania seniorów odbywające się pod hasłem KLUB Szczęśliwego Człowieka.

Na piątkowym spotkaniu odbędzie się:

– podsumowanie zrealizowanych wydarzeń wraz z fotoprezentacją,

– wręczenie podziękowań dla jednostek, które włączały się w realizację wydarzeń odbywających się w ramach RekreAKCJI,

– przedstawienie PLANÓW na rok 2018.

– Zaproszenie do nowych aktywności przygotowanych dla najmłodszych oraz seniorów.

– Twórcza zabawa animacyjna dla wszystkich uczestników.

– Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku oraz Quizu z nagrodami.

Zapraszamy WSZYSTKICH zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem na terenie Gmina Stawiguda!

 

inf. organizatora

Tagi