Pierwszy raz na rowerze elektryczny…

Rowery elektryczne wciąż są selekt…

Ostróda: „Muzyczne Podwieczorki na …

Nawiązując do tradycji niegdysiejs…

Pierwsze podanie nowatorskiego leku…

Najnowocześniejsze leczenie rdzen…

Letnia aura uciążliwa dla najmłodsz…

Wakacje w ciepłych krajach? Urlop …

Roxie i Kristian Kostov we wspólnym…

Roksana Węgiel, po odebraniu w Sop…

«
»

Magda Navarrete & Andrzej Lewocki- wystąpią już 12 marca w olsztyńskiej Galerii Sowa

Już 12 marca serdecznie zapraszamy na unikatowy w swoim rodzaju koncert duetu Magda Navarrete&Andrzej Lewocki do olsztyńskiej Galerii SOWA, gdzie klimaty hiszpańskie, bałkańskie, polskie- wyśpiewane i wytańczone przez piękną Magdę ubrane w brzmienie gitary i cajónu zawładną publicznością…

Magda Navarrete
Wokalistka, tancerka, producentka muzyczna, trenerka głosu.
Kobieta z pasją, talentem i wizją. Tworzy spektakle, nagrywa płyty, koncertuje po całym świecie, czerpie z muzyki hiszpańskojęzycznej i bałkańskiej. Jej artystyczne BIO jest tak bogate jak kultury, kórymi się interesuje i z których czerpie inspiracje.
Ma na swoim koncie kilka płyt, między innymi: „Chilli”, „Iman”, „Warszawski Lutosławski” czy najnowsza „Mezhira” z grupą Caravana Banda. Koncertuje w Europie, Afryce i Ameryce Południowej. Z powodzeniem dzieli czas między życie artystyczne i pracę trenera głosu w warszawskim Vocal Studio.
Na scenie tryska energią, charyzmą i seksapilem- wplata w koncerty taniecflamenco- dodatkowo podnosząc temperaturę występu.

Andrzej Lewocki

Gitarzysta Flamenco, laureat Międzynarodowego Konkursu Gitary Flamenco w Murcii im. Niño Ricardo (II miejsce). Brał udział w licznych warsztatach flamenco w kraju i za granicą. Współtworzy wiele projektów muzycznych Nagrywa dla radia i telewizji, Zapraszany jest także, jako muzyk studyjny. Jest twórcą lubeskiej szkoły flamenco oraz producentem doskonałej jakości cajonów.

Magda i Andrzej koncertują w Polsce, Irlandii, w Czechach, na Węgrzech, w Austrii i Słowacji. Są zapraszani na międzynarodowe festiwale- niebawem odwiedzą Maroko. Z każdej podróży przywożą najcennniejsze skarby- muzyczne inspiracje. Grają flamenco, muzykę krajów hiszpańskojęzycznych, nowe interpretacje polskich przebojów, rytmy bałkańskie i sefardyjskie.

Z tym duetem warto wybrać się w muzyczną podróż!

Koncert tej dwójki artystów to nie lada gratka muzyczna i uczta dla oczu!

 

Termin: 12 marca godz. 18.00
Miejsce: Klub Sowa ul.Zamkowa 2 w Olsztynie
bilety: 30zł
Rezerwacje/ informacje: studiorytm@interia.eu

Magdalena Faszcza
Studio Animacji Ruchowej „RYTM”