Dni Olsztyna 2019 - program

Dni Olsztyna to znakomita okazja d…

Udany powrót Mai Włoszczowskiej. 13…

Maja Włoszczowska ma za sobą bardz…

Cisowianka Mazovia MTB Marathon / O…

Już niespełna dwa tygodnie dzielą …

Policjant Twoim Przyjacielem!

Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela…

Wiktor Kujawa i Marta Szenk najleps…

W środę, 17 lipca 2019 nad olsztyń…

«
»

Lidzbark Warmiński: Termy Nocą i koncert ZENKA MARTYNIUKA już 27.05.2017

TERMY NOCĄ TO MUZYCZNE WYDARZENIE NA BASENACH TERM WARMIŃSKICH. Gorąca woda termalna, ciepłe jacuzzi, kolorowe koktajle, klubowa muzyka i dobra zabawa na basenach.

27 MAJA 2017 JUŻ PO RAZ TRZECI BASENY TERM WARMIŃSKICH ZAMIENIĄ SIĘ W WODNY, MUZYCZNY PARKIET.

NA ŻYWO KONCERT ZESPOŁU AKCENT !!!!

Zapraszamy na koncert jednego z najpopularniejszych zespołów nurtu disco-polo.

Zespół Akcent powstał w 1989 roku. Założyli go: Zenon Martyniuk, występujący dotychczas w zespole Akord i Mariusz Anikiej, występujący wcześniej w zespole Centrum. W 1991 roku ukazała się pierwsza kaseta zespołu, zatytułowana po prostu „Akcent 1”. Znalazły się na niej pierwsze przeboje: „Chłopak z gitarą”, „Dajcie mi gitarę” czy „Tabu tibu”. Od tego momentu zespół zyskiwał coraz większą popularność.

Rok 1998 był ukoronowaniem działalności Akcentu w dotychczasowym składzie. Ukazała się wtedy płyta „Wyznanie”, promowana przez 4 teledyski: „Wyspa szczęśliwych snów”, „Zostań tu”, „Wyznanie” i „Królowa nocy”. Materiał ten przyniósł zespołowi Akcent główną nagrodę na III Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo i Dance w Ostródzie.

Bardzo ważną datą był również rok 2014, kiedy to utwór „Przez Twe oczy Zielone” uzyskał nagrodę publiczności na festiwalu w Ostródzie. Kolejnym sukcesem w 2015 było otrzymanie statuetki Osobowość Roku dla Zenona Martyniuka.

Bez dwóch zdań, utwór „Przez Twe Oczy Zielone” stał się mega hitem. W każdym zakątku Polski słuchają go nie tylko dorośli, lecz i dzieci, muzyka trafia to kilku pokoleń. Nawet reprezentacja Polski w Piłce Nożnej po wygranym meczu z Irlandią w szatni tańczyła w rytm muzyki Zenka.

BILETY NA TO WYDARZENIE DOSTĘPNE NA STRONIE http://tubilety.pl/wydarzenia/rozrywka/lidzbark-warminski,termy-warminskie,kapielowa-1/843,termy-noca-i-zenek-martyniuk-i-27-05 ORAZ W RECEPCJI TERM WARMIŃSKICH

DLA GOŚCI UDOSTĘPNIAMY TRZY STANOWISKA BAROWE.

Zapraszamy 27.05.2017 w godz. 21:00–01:00 (wejście do Term od godz. 20.00)
* organizator zastrzega sobie prawo wpuszczenia ograniczonej liczby Gości na teren Term Warmińskich

inf. organizatora