Powiat braniewski. Turystycznie i s…

Zarząd Powiatu Braniewskiego wybrał…

5. Urodziny ,,Biegu na 6 Łap"

25 lutego 2018 roku zapraszamy do S…

Rzeka Łyna w Rezerwat Przyrody Las …

Rezerwat przyrody Las Warmiński im.…

Diverse NIGHT of the JUMPs: motocyk…

Mistrzostwa Świata we Freestyle Mot…

Nocny Kochanek w Słowianinie 03.03.…

Fani Nocnego Kochanka deklarują, że…

«
»

Konkurs na kreowanie wizerunku Olsztyna za granicą

50 tys. zł tyle miasto przeznaczy na promocję poza granicami kraju. Poszukiwani wykonawcy. 

 

Olsztyn to nie tylko piękne krajobrazy, ale również nowoczesna infrastruktura rekreacyjno-sportowa oraz bogata baza noclegowa. Z tego względu z roku na rok miasto odwiedza coraz więcej turystów, również z zagranicy. Na wybór Olsztyna jako miejsca docelowego podczas urlopu wpływają także kampanie promocyjne, które miasto prowadzi w Polsce i za granicą.  W tym roku na działania marketingowe poza granicami kraju zarezerwowano 50 tys. zł.

– W tym roku udało się zwiększyć fundusze przeznaczone na promocję poza granicami kraju – mówi dyrektor Biura Promocji, Krzysztof Otoliński. – W 2016 r. dysponowaliśmy kwotą 40 tys. zł.  Pieniądze będą przeznaczone na działania mające na celu zwiększenie wiedzy na temat stolicy Warmii, budowania marki i pozyskiwania nowych ambasadorów miasta. Priorytetem będzie promocja Olsztyna w miastach partnerskich.

Miasto poszukuje chętnych do realizacji działań promocyjnych. W tym celu ogłoszono otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie promocji Olsztyna poza granicami Polski. Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych.

Oferty należy składać w Wydziale Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych przy ul. Knosały 3/5, bud. A pok. 27 lub w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta, pl. Jana Pawła II 1, pok. 20 lub wysłać pocztą na adres Urząd Miasta Olsztyna – Wydziału Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych, Plac Jana Pawła II 1, 10-101 Olsztyn, z dopiskiem „otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresu promocji Olsztyna poza granicami Polski”. Oferty można składać do 30 marca.

Więcej na temat konkursu tutaj.

źródło: olsztyn.eu
foto: własne

Tagi