Debata na temat priorytetów w profi…

O największych zagrożeniach dla zdr…

"Dokąd to zmierza" - Carrion prezen…

„Dokąd to zmierza” to kolejny już s…

Wystawa targowa Fashion for Kids to…

Premierowa wystawa organizowana w f…

Coraz bliżej powstania Warmińskiej …

Podpisana została Deklaracja Współp…

"Dywicka 5-ka" / Marsz Nordic Walki…

"Dywicka 5-ka" - to nowa propozycja…

«
»

Koncert Charytatywny z aukcją – Nie Bądź Obojętny Pomóż Asi w Walce z Rakiem. Zdjęcia

Wczoraj  (20.02.) w olsztyńskiej Arte klubogalerii  odbył się koncert charytatywny połączony z aukcją na rzecz ciężko chorej Joanny Waloszek – olsztynianki  zmagającej się z chorobą nowotworową.

Kobieta zmaga się z wyjątkowo złośliwym nowotworem. Jest po pierwszej dawce chemii i czeka na kolejną. By dalej mogła walczyć o życie jej przyjaciele walczą o pieniądze potrzebne na leczenie. Z okazji 38. urodzin Pani Joanny odbył się charytatywny koncert. Udało się zebrać 20 tys. złotych.

Pani Joanna ma wyjątkowo złośliwego raka jajników. Nadzieję na wyleczenie dawał nierefundowany lek za 24 tys. złotych. Uzbieranie tej kwoty nie było łatwe, ale udało się. Nie poddają się też jej przyjaciele. Walczą o każdą złotówkę, by pani Joanna mogła dostać drugą dawkę leku.

Tak zrodził się pomysł współpracy z fundacją „Skrzydła Anioła” i plan organizacji charytatywnego koncertu. W akcji wzięło udział wielu artystów olsztyńskiej sceny muzycznej. W zbiórkę pieniędzy włączyli się też sportowcy z drużyny Rugby Team Olsztyn.

Ty też możesz pomóc Asi przekazując 1% z podatku

http://www.alivia.org.pl/skarbonka/joanna-waloszek/

źródło: internet http://olsztyn.tvp.pl/,, fot własne

Tagi