Jeden z najwybitniejszych polskich …

Prof. Tadeusz Ereciński, polski pra…

André Rieu World Tour 2018 - Bilety

Kariera holenderskiego skrzypka And…

SpoKREWnieni służbą i zawsze gotowi…

Akcje honorowego krwiodawstwa to pr…

Międzynarodowy Dzień Lasów 21-03-20…

Międzynarodowy Dzień Lasów ,jest do…

Olsztyn: Tamara Bołdak-Janowska w P…

Poezja zawsze interesowała filozofó…

«
»

Koncert Charytatywny z aukcją – Nie Bądź Obojętny Pomóż Asi w Walce z Rakiem. Zdjęcia

Wczoraj  (20.02.) w olsztyńskiej Arte klubogalerii  odbył się koncert charytatywny połączony z aukcją na rzecz ciężko chorej Joanny Waloszek – olsztynianki  zmagającej się z chorobą nowotworową.

Kobieta zmaga się z wyjątkowo złośliwym nowotworem. Jest po pierwszej dawce chemii i czeka na kolejną. By dalej mogła walczyć o życie jej przyjaciele walczą o pieniądze potrzebne na leczenie. Z okazji 38. urodzin Pani Joanny odbył się charytatywny koncert. Udało się zebrać 20 tys. złotych.

Pani Joanna ma wyjątkowo złośliwego raka jajników. Nadzieję na wyleczenie dawał nierefundowany lek za 24 tys. złotych. Uzbieranie tej kwoty nie było łatwe, ale udało się. Nie poddają się też jej przyjaciele. Walczą o każdą złotówkę, by pani Joanna mogła dostać drugą dawkę leku.

Tak zrodził się pomysł współpracy z fundacją „Skrzydła Anioła” i plan organizacji charytatywnego koncertu. W akcji wzięło udział wielu artystów olsztyńskiej sceny muzycznej. W zbiórkę pieniędzy włączyli się też sportowcy z drużyny Rugby Team Olsztyn.

Ty też możesz pomóc Asi przekazując 1% z podatku

http://www.alivia.org.pl/skarbonka/joanna-waloszek/

źródło: internet http://olsztyn.tvp.pl/,, fot własne

Tagi