Olsztyn Rap Festiwal!

Najlepsze rymy i tłuste bity! Soczy…

Remont Bastionu Artyleryjskiego Twi…

Muzeum Gdańska rozpoczyna remont je…

Kolejna przysięga Terytorialsów z W…

„Podejmując dojrzałą decyzję o wstą…

Rozsądne bieganie podczas upałów. S…

Popularne sportowe przysłowie głosi…

III Otwarte Mistrzostwa Gminy Stawi…

Zapraszamy do udziału w III Otwarty…

«
»

Katarzyna Wesołowska wygrała Super Puchar Polski Kobiet w Bilard Why not holidays 2014

Zawody zorganizowane zostały w ubiegłą niedzielę 18 maja 2014 r. w CH Plaza Rzeszów. Uczestniczyły w nich najlepsze polskie zawodniczki m.in. mistrzynie Polski i Europy.

 

Podczas zawodów przygotowano także atrakcje dla klientów Centrum m.in. pokazy bilardowych trików, naukę gry w bilard oraz konkursy i zabawy z nagrodami.

Zwyciężczyni zawodów Katarzyna Wesołowska w finale pokonała 5:4 Ewę Bąk (MUKS IKS Tarnów). W zorganizowanych w CH Plaza Rzeszów zawodach wystąpiło osiem najlepszych polskich bilardzistek m.in. Oliwia Czupryńska – Mistrzyni świata juniorek, dziewięciokrotna mistrzyni Polski, mistrzyni Europy kobiet, Izabela Łącka – Drużynowa wicemistrzyni Europy, dwunastokrotna mistrzyni Polski oraz Kinga Stawarz – Wicemistrzyni Polski, medalistka mistrzostw Europy juniorek.

Zmagania zawodniczek przez cały dzień można było oglądać w atrium CH Plaza Rzeszów oraz podczas transmisji na żywo na stronie tvsports.pl. Rozegrany w Rzeszowie Bilardowy Puchar Polski to oficjalne zawody Polskiego Związku Bilardowego. Zawodniczki walczyły m.in. o kwalifikacje do kadry narodowej i reprezentowanie Polski w finałach Mistrzostw Świata i Europy.

Zawody odbyły się w niedzielę 18 maja 2014 r. w atrium CH Plaza Rzeszów. Dodatkowo podczas finału na klientów Centrum czekały pokazy trików bilardowych w wykonaniu mistrza sztuczek na zielonym suknie Ziemowita Janaszka, dwukrotnego wicemistrza Polski w trikach bilardowych oraz konkursy i zabawy z nagrodami. Dzień wcześniej w sobotę 17 maja dla chętnych w rzeszowskiej Plazie zorganizowana została nauka gry w bilard pod okiem profesjonalistów.

Michał Zych
Centrum Handlowe Plaza Rzeszów

foto / mat. prasowe – wszystkie

Tagi