Dzień Edukacji i Światowy Dzień Drz…

10 października Światowy Dzień Drze…

Już 2 listopada legendarny zespół L…

Laboratorium, legenda jazz-rocka, k…

Olsztyn: Ratujmy zabytkowe cmentarz…

Od 2003 roku w dniu Wszystkich Świę…

Odpowiednia widoczność podczas tren…

Jesienno-zimowe miesiące oznaczają …

Portret aktorki. Moje dzieciństwo z…

W ramach nadchodzącego Tygodnia Sen…

«
»
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

NEUOBERSCHLESIEN / Dom Kultury Słowianin

17 listopada 2017

NEUOBERSCHLESIEN

Dom Kultury Słowianin

data: 17.11.2017
godz: 19:00

Bilety w cenie: 35 zł w przedsprzedaż i 45 zł w dniu koncertu
dla dzieci do lat 10: 15 zł


NeuOberschlesien w trasie promującej nowy album studyjny!

Zabrzmi industrialna muzyka, wsparta mocnym uderzeniem gitar z elektronicznymi smaczkami. Jesteśmy przekonani, że zaskoczy Was nowa scenografia i pirotechnika sceniczna w zupełnie nowej, koncertowej odsłonie.

NeuOberschlesien to widowiskowe koncerty, mocny i czysty śląski przekaz, znakomity kontakt muzyków z publicznością, dosadne i mocne teksty Michała Stawińskiego. To wszystko sprawia, że zespół od lat spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem przez publiczność. Niezwykła barwa głosu oraz olbrzymia charyzma sceniczna Michała Stawińskiego – wokalisty i lidera NeuOberschlesien przyciąga publiczność w każdym wieku, nieustannie jednocząc wszystkie pokolenia.

Od lutego 2017 zespół występuje w składzie: Michał Stawiński – wokal, Łukasz Sztaba – klawisze, Wojtek Jasielski – bas, Tomasz Andrzejewski – gitara, Adam Jurczyński – gitara, Filip Oczkowski – perkusja.

 

Artyści zapowiadają swój nowy album!Płyta ukaże się 10 listopada 2017 roku nakładem SP Records. Znajdzie się na niej dziesięć premierowych utworów, a także bonus.Po dotychczasowych sukcesach poprzednich płyt, w tym wydawnictwa  koncertowego z orkiestrą symfoniczną, powstałego przy współpracy z Adamem  Sztabą, zespół otwiera nowy rozdział swojej twórczości.  Efektem tych działań jest album 3 – różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi inspiracjami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Oberów rockowego pazura.  Teksty piosenek, napisane przez Michała Stawińskiego, są już nie tylko po śląsku i o Śląsku, dotykają poważnych tematów a także prozaicznych spraw. 3 jest więc płytą wyjątkową, a towarzyszyć jej będzie trasa koncertowa w całej Polsce. Muzycy z koncertem premierowym wystąpią 320 m pod ziemią w zabrzańskiej Kopalni Guido 28.10.2017, a także w Łodzi, Szczecinie, Gdyni, Poznaniu, Warszawie, Bielsku Białej…  Koncerty Neuoberschlesien to spektakularne wydarzenia, przyciągające publikę w różnym wieku i tym samym – łączące pokolenia. Niesamowita charyzma sceniczna wokalisty,Michała Stawińskiego, a także oprawa towarzysząca koncertom sprawiają, że występy powodują niezmiennie ogromny entuzjazm publiczności. Płytę nagrali muzycy zespołu – Michał Stawiński, Adam Jurczyński, Wojtek Jasielski, Filip Oczkowski, Tomasz Andrzejewski i Łukasz Sztaba. Za produkcję odpowiadali Tom Horn i Łukasz Sztaba, a nagrań dokonano w Studio SP Records i Studio Q.

 

Szczegóły

Data:
17 listopada 2017

Tagi