XVI Bieg Jakubowy - zdjęcia

Na mecie XVI Biegu Jakubowego na me…

parkrun Olsztyn #26 - zdjęcia

37 osób ukończyło zmagania w Parku …

W.P.I.P. rozbuduje centrum dystrybu…

W.P.I.P. rozbuduje centrum dystrybu…

Casting Miss Polonia 2018 w Galerii…

Galeria Warmińska zaprasza panny z …

Olsztyn: Przedszkolaki posadziły Dę…

Z inicjatywy Pana Tadeusza PAMPUCHA…

«
»
Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Kwiecień 2018

Olsztyn: Turniej PUCHARU POLSKI darta angielskiego

21 kwietnia 2018 - 22 kwietnia 2018

Zapraszamy na Turniej PUCHARU POLSKI darta angielskiego, który odbędzie się w Olsztynie w Hotelu Wileńskim w dniach  21-22.04.2018.

Dowiedz się więcej »

XVI Bieg Jakubowy

22 kwietnia 2018

Zapraszamy na XVI Bieg Jakubowy, który odbędzie się w Olsztynie 22 kwietnia 2018 r. Start i meta zaplanowane są na Starym Mieście. Dystans to 10 km.

Dowiedz się więcej »

Olsztyn: ERWIN  KRUK  FEAT.  IRENA  TELESZ / POEZJĘ CZYTA SIĘ W PONIEDZIAŁEK

23 kwietnia 2018

Poetycko-teatralne wydarzenie miesiąca! Wybitna aktorka i pod wieloma względami artystka wyjątkowa Irena Telesz zaprezentuje twórczość Erwina Kruka – literackiego giganta i kanonicznej postaci kultury Warmii i Mazur, który od ubiegłego roku już gdzie indziej pisze wiersze. Jego twórczość w Olsztynie powinna być mocniej oznaczona recepcją. Kruk przecież jest patronem nie…

Dowiedz się więcej »

MOSTY  DAWNEGO  OLSZTYNA

24 kwietnia 2018

24.04.2018  ( wtorek), godz.  18:00, Muzeum Nowoczesności MOK, ul. Knosały 3b MOSTY  DAWNEGO  OLSZTYNA Portret zbiorowy kładek, mostków, mostów i wiaduktów – drewnianych, murowanych i żelaznych, które funkcjonowały kiedyś w Olsztynie. O wszystkich opowie Rafał Bętkowski, zwracając szczególną uwagę na te, które zniknęły już z krajobrazu miasta.

Dowiedz się więcej »

Grube i cienkie, gładkie czy pasiaste – przyczynek do badań tkanin wełnianych w Gdańsku

25 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy na wykład dr hab. Małgorzaty Grupy, prof. UMK pt. „Grube i cienkie, gładkie czy pasiaste - przyczynek do badań tkanin wełnianych w Gdańsku”.Wystąpienie będzie dotyczyć tkanin wełnianych znalezionych na obrzeżach średniowiecznego i nowożytnego Gdańska. Tkaniny to wyjątkowa i unikatowa grupa zabytków archeologicznych, która dostarcza zaskakujących informacji na temat wytwórczości…

Dowiedz się więcej »

Stawiguda: RekreAKCJA zaprasza na rodzinną wycieczkę rowerową

28 kwietnia 2018

Z przyjemnością informujemy, że otwarcie rekreacyjnego sezonu plenerowego rozpoczynamyrodzinną wycieczką rowerową realizowaną w ramach RekreAKCJI. Informacje: – Spotykamy się w sobotę 28 kwietnia 2018 r. o godz. 10:30 przy Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie.

Dowiedz się więcej »

Olsztyn: WE  WILL  FAIL: WARSZTAT  PRODUKCJI  MUZYKI

28 kwietnia 2018

28.04.2018  ( sobota), Galeria DOBRO, ul. Stare Miasto 24/25 Godz. 14:00  WE  WILL  FAIL: WARSZTAT  PRODUKCJI  MUZYKI Zapraszamy na warsztat produkcji dźwięków prowadzony przez We Will Fail. Dokonujemy aktu nierówności płciowej: pierwszeństwo mają dziewczyny! Zapisy: e.konwerska@mok.olsztyn.pl Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Dowiedz się więcej »

Olsztyn: WE WILL FAIL : KONCERT

28 kwietnia 2018

Najmocniejszy debiut w polskiej elektronice ostatnich lat! Aleksandra Grünholz aka We Will Fail swoje utwory buduje na powtarzanych samplach i na nagraniach terenowych. Razem z partiami syntezatorów składają się one na muzykę mroczną i niepokojącą – od ambientu po mocne techno, czasem  z zarysowaną melodią, czasem z kontekstem industrialnym.

Dowiedz się więcej »
Maj 2018

I Mistrzostwa Warmii i Mazur w Łucznictwie FIELD Majdy

12 maja 2018

Zapraszamy 12 maja 2018  na I Mistrzostwa Warmii i Mazur w Łucznictwie FIELD Majdy. Jak zawsze gwarantujemy urozmaiconą trasę zawodów ustawioną przez Roberta 🙂 . Wiecie czego się spodziewać. Robert obiecał kilka strzałów ostro pod górę więc będziecie mogli poczuć się jak w górach….. Do tego cele ustawione w wąwozach i na polanach,…

Dowiedz się więcej »

2. Kleszczowska Dziesiątka

27 maja 2018

2. Kleszczowska Dziesiątka odbędzie się 27 maja 2018 roku. Zawodnicy będą mogli sprawdzić się na nowej 10 km trasie, która podobnie jak rok temu poprowadzona będzie po terenach Gminy Kleszczów.

Dowiedz się więcej »
+ Export Events

Tagi