Rajd rowerowy. Otwarcie olsztyńskie…

Zapraszamy na otwarcie olsztyński…

Rowerowe podchody "ORIENTUJ SIĘ! W …

Zapraszamy na IV edycję rowerowej …

Pierwszy raz na rowerze elektryczny…

Rowery elektryczne wciąż są selekt…

Ostróda: „Muzyczne Podwieczorki na …

Nawiązując do tradycji niegdysiejs…

Pierwsze podanie nowatorskiego leku…

Najnowocześniejsze leczenie rdzen…

«
»

Kajetanowicz i Baran utrzymuja wysokie tempo w Rajdzie Liepaja

Drugi dzień rywalizacji w łotewskiej rundzie Mistrzostw Europy zawodnicy LOTOS Rally Team zaczęli o świcie. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran doskonale rozpoczęli niedzielne zmagania – na pierwszym odcinku wywalczyli miejsce na podium.

Na ostatniej  próbie w pętli utrzymali wysokie tempo i po ośmiu oesach rajdu zajmują czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej. Kierowcy rywalizują dziś na bardzo zróżnicowanej nawierzchni, co zwiększa emocje podczas dzisiejszych zmagań. Do końca drugiej rundy FIA ERC pozostały jeszcze cztery odcinki specjalne.

Kajetan Kajetanowicz
: Dzisiejsze odcinki są bardzo wąskie. Nawierzchnia zmienia się z każdym kilometrem. Z drogi, na którą wiatr nawiał śnieg, wpadamy na odcinki szutrowe, które są przyczepne. To wszystkim sprawia dziś trudność, ale cieszymy się, że możemy zdobywać doświadczenie i mimo wymagających warunków, osiągamy takie czasy. Dla nas to bardzo udany poranek. Jesteśmy zadowoleni.

Starty Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana wspierają strategiczny partner LOTOS Rally Team – Grupa LOTOS – a także CUBE.ITG i Driving Experience.
Szczegółowe informacje dotyczące Kajetana Kajetanowicza i zespołu są dostępne na stronach www.lotosrallyteam.pl oraz www.kajto.pl, a także na: www.facebook.com/EmocjeDoPelna i www.facebook.com/KajetanKajetanowicz.

Źródło: kajto.pl