Tomasz Osmulski i Monika Kaczmarek …

W minioną niedzielę po raz siódmy …

City Trail: Biegiem przez jesień i …

Już ponad sto osób jest na liście …

Akademia „Pro bono” w WSPiA Rzeszow…

Pomoc w zarządzaniu, prowadzeniu a…

Olsztyn: Kręć z Urzędem na rzecz dz…

Wyjątkowa akcja przy okazji Europe…

Szkoły z Gminy Dywity otrzymały 24 …

Aż 268 mieszkańców Gminy Dywity i …

«
»

Joanna Jędrzejczyk z książką o sobie w Galerii Warmińskiej

Fanów i miłośników talentu Joanny Jędrzejczyk zapraszamy 5 marca 2017 o godz. 15 do Galerii Warmińskiej na promocję książki o mistrzyni świata MMA – „Wojowniczka”. Książkę o Jędrzejczyk, o tym, jak trafiła do sportów walki i jak wiele przeszła, by stanąć na szczycie napisał dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Przemysław Osiak.

Urodzona, wychowana i niezmiennie kochająca Olsztyn Joanna Jędrzejczyk jest aktualnie najwybitniejszą zawodniczką MMA na świecie. By znaleźć się na szczycie sportowej kariery Joanna poświęciła 11 lat na treningi nie tylko ciała, ale i ducha, na ułożenie swojej diety, stoczyła też setki pojedynków w oktagonie. O tym, jak trudna była jej droga na szczyt i co sprawiło, że z olsztyńskich Jarot Joanna Jędrzejczyk trafiła do największych hal świata, sportsmenka opowiedziała dziennikarzowi sportowemu Przemysławowi Osiakowi. Autobiografia Jędrzejczyk nosi tytuł „Wojowniczka” i  podczas promocji i spotkania z czytelnikami w Galerii Warmińskiej będzie można ją kupić w salonie Empik.
„Joanna Jędrzejczyk jest wyjątkową osobą, najlepsza wizytówką Olsztyna na świecie, dlatego cieszymy się, że to właśnie u nas będzie można posłuchać o rozwoju jej kariery sportowej podczas promocji książki „Wojowniczka” (Ringier Axel Springer). Serdecznie na tę imprezę zapraszamy” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.
Spotkanie z Joanną Jędrzejczyk będzie bezpłatne, warto przyjść do Galerii Warmińskiej nieco wcześniej, by znaleźć sobie dogodne miejsce. Imprezę współorganizuje salon Empik.

Kim jest mistrzyni świata UFC? Jak wiele musiała przejść, by usłyszał o niej świat? Ile z jej sukcesów nie zostało docenionych? Odpowiedź na te pytania poznał dziennikarz, Przemysław Osiak i wraz z Joanną Jędrzejczyk postanowił przedstawić je czytelnikom. Autobiografia zawodniczki MMA pokazuje, które cechy charakteru pozwoliły jej osiągnąć ogromny sukces po wielu latach trudnych doświadczeń, rozczarowań i rozterek. Historia Jędrzejczyk to inspirująca opowieść o drodze na szczyt oraz dowód na to, że chcieć znaczy móc.

Joanna Jędrzejczyk – pierwsza polska zawodniczka w największej i najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie – UFC. Olsztynianka, która czekała 11 lat, zanim usłyszał o niej wielki świat.

 

Przemysław Osiak – dziennikarz sportowy. Na własne oczy widział dwadzieścia walk o mistrzostwo świata w boksie zawodowym i dziesięć w MMA. Dziennikarz „Przeglądu Sportowego” od 2010 roku.

źródło: galeria-warminska.pl/pl