Najbardziej rowerowe miasto w Polsc…

Tego dowiemy się na końcu września.…

Gągławki - miejscowość w woj. warm-…

Gągławki – wieś w Polsce położona w…

Literackie Topografie Olsztyna – sp…

Literatura wychodzi na ulice, schod…

Dbaj o serce masz tylko jedno! Dowi…

Choroby kardiologiczne wciąż zajmuj…

SKATEPARK w Wielbarku - zdjęcia - w…

Skatepark w Wielbarku jest częścią …

«
»

Iława: Wakacyjny Festyn Familijny 22-07-2018

Zapraszamy na Wakacyjny Festyn Familijny, który odbędzie się 22 lipca 2018 w  Amfiteatrze Miejskim w Iławie. W programie: Siostry Wajs, Transformersy,  Tulinki Band, a także strefa rekreacyjna. Początek imprezy godz. 14.00.

 

 

Siostry Wajs

Dwie siostry Agnieszka i Patrycja zaśpiewają autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Zespół Siostry Wajs & Stonoga zachęci do wspólnej zabawy i wciągnie do tańca zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów. A dziecięcy chór rozśpiewa całą publiczność w rytmie wesołych melodii. Siostry Wajs & Stonoga to również tytuł autorskiej płyty na której znajdują utwory dla najmłodszych. Płyta została nominowana do nagród muzycznych FRYDERYKI 2016 w kategorii „Muzyczny Debiut Roku”. Chwytliwe aranżacje, ciepłe wokale i gra aktorska to główne atuty albumu. Utwory mają charakter zarówno rozrywkowy jak i edukacyjny.

 

 

Transformersy

Prosto z USA, absolutna nowość! Transformersy w Iławie już 22 lipca! Mieszkańcy i turyści będą mogli spotkać znane z filmów roboty podczas festynu familijnego w amfiteatrze 22 lipca. Dwa roboty będą pilnować by Iławy nie  zaatakowały decepticony! Zapraszamy do amfiteatru od 14.00 do 18.00.

 

 

Tulinki Band

Zespół dla dzieci Tulinki Band – to śpiewające pluszowe gwiazdy z telewizji, które jeżdżą po Świecie, aby tulić się do dzieci i śpiewać razem z nimi tuzinkowe nutki. Program estradowy dla dzieci z udziałem unikalnego zespołu znanego m.in. z telewizji TVS , Polo TV, 4 Fun Dance oraz portali społecznościowych na których klipy obejrzało ponad 6 milionów fanów.

Tulinki Band Show jest to pierwszy projekt w Polsce, który łączy koncert dla dzieci z elementami zabawy i konkursami dla całej rodziny.

 

Wstęp na imprezę jest darmowy.

 

Dominik Jaskulski
Iławskie Centrum Kultury

Tagi